Moim marzeniem jest:

laptop z podświetlaną klawiaturą, myszką i słuchawkami

Filip, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-21

Ostatnie dni listopada, to w naszym oddziale intensywny czas poznawania marzeń. W poniedziałkowe popołudnie, miałyśmy przyjemność odwiedzić i poznać bliżej Filipa, naszego młodego, wielkiego Marzyciela! Od wejścia na oddziałową świetlicę zostałyśmy ciepło przyjęte
przez Filipka i jego mamę. Błysk w oku i uśmiech Marzyciela od razu przełamały pierwsze lody! Wręczony przez nas upominek sprawił, że ten uśmiech pozostał z nami do końca spotkania, a Filip odkrywał przy nas swoją kreatywność i umiejętności techniczne.
Filip to bardzo mądry, sprytny, czuły i dzielny chłopiec z sercem pełnym marzeń! Jednym z nich jest posiadanie pieska- małego, czarno-białego, którego nazwie Łatek! Filip dobrze wie, że pies to odpowiedzialność i chcąc się nim należycie zaopiekować, odłożył ten plan na czas, kiedy będzie całkiem zdrowy, zakończy leczenie i nie będzie musiał przebywać w szpitalu. Filip jest odważny i uwielbia przygody- opowiadał nam o swoich szaleństwach w parku wodnym, chce biwakować i spać pod namiotem (wyłącznie w lasach, gdzie nie ma niedźwiedzi).

Filipek bardzo nas wzruszył, gdy zapytany o swoje największe marzenie, odpowiedział, że pragnie, by jego starsza siostra była zdrowa… Niestety dziewczynka również mierzy się z chorobą, co łamie serce młodszego brata, który jej zdrowie przekłada ponad swoje! Niestety nie mamy mocy do spełniania takich marzeń, ale mieć takiego brata, to prawdziwy skarb! Kontynuując zabawę i rozmawiając o codziennych zajęciach Filipka, dowiedziałyśmy się, że Filip uczęszcza na lekcje online i jego nauczanie odbywa się w trybie zdalnym. Długie wieczory w szpitalu z mamą u boku, nasz Marzyciel lubi spędzać oglądając filmy i bajki, które sam wybiera. Podczas tych opowieści, Filip zdradził nam, że bardzo marzy o własnym laptopie, który służyłby mu do tych wszystkich aktywności i na którym mógłby grać w Minecraft- tak jak jego starsza siostra! Jego wymarzony komputer miałby podświetlaną klawiaturę, myszkę i słuchawki! Długo rozmawialiśmy o wymarzonym sprzęcie Filipka i wiemy, że jest to bardzo przemyślane marzenie.

Filipku, jesteś wspaniałym chłopcem i dołożymy wszelkich starań żeby spełnić Twoje marzenie i jak najszybciej ponownie się z Tobą zobaczyć!
Mamy nadzieję, że znajdziemy wśród Państwa osoby, które tak jak my, będą chciały sprawić Filipowi przyjemność i spełnić jego marzenie.

Relacja: Natalia

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Natalia Jagiełło

email: natalia.jagiello@mammarzenie.org

tel: +48 792427303

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Filip - o. Rzeszów - laptop z podświetlaną klawiaturą, myszką i słuchawkami

Filip wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.