Moim marzeniem jest:

Samsung Galaxy Z Flip4 (fioletowy)

Zofia, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-14

Środowe popołudnie nie rozczulało nas aurą - szaruga, deszcz, zimno i ciemno. Na szczęście dzień uratowała Zosia, wesoła, rezolutna i przepięknie uśmiechnięta Marzycielka. Spotkanie to było jak ciepły wiosenny powiew w promieniach słońca. Spotkałyśmy się z Zosią na oddziale w GUMed, gdzie akurat były z rodzicami na badaniach.

Zosia ma wszechstronne zainteresowania, lubi oglądać TikTok’s, czasem sama coś nagrywa, ale tylko dla siebie. Jest uzdolniona plastycznie, a w dniu naszego spotkania pochwaliła się wygraną w konkursie plastycznym. Zuzia uwielbia też zwierzęta i w planach ma mieć psa, kota, chomika, królika i może jeszcze jaszczurkę. Lubi tańczyć, grać w planszówki oraz w gry na komórce. Najchętniej to wszystko robi w gronie swoich BFF (Best Friends Forever). Dziewczynki uwielbiają się stroić i na znak swojej przyjaźni wszystkie mają jednakowe stroje z motywem “Friends”. To, że Zosi strój jest fioletowy to nie przypadek, i gdy pokazała nam swój fioletowy plecak i fioletowe buty stało się jasne, że to właśnie jest jej ulubiony kolor. 

Zosia, była niezbyt pocieszona faktem, że najbliższy rok będzie się uczyć w domu i jej kontakt z rówieśnikami będzie odbywał się głównie przez komunikatory. Dlatego też pojawił jej się pomysł na marzenie - telefon. To, że ma być fioletowy to było już jasne, zanim o tym powiedziała. Ale, że Zosia jest prawdziwą estetką i wszystko co ma musi być piękne, to wymarzyła sobie smartfona Samsung Galaxy Z Flip4 (fioletowy).

Zosiu było nam bardzo miło Ciebie poznać i z wielką przyjemnością spełnimy Twoje marzenie.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Marika Samołyk

email: trojmiasto@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zofia - o. Trójmiasto - Samsung Galaxy Z Flip4 (fioletowy)

Zofia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.