Moim marzeniem jest:

Laptop z programem i akcesoriami do tworzenia muzyki

Dominik, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Opole

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2022-12-02

W grudniowe popołudnie odwiedziliśmy Dominika i jego rodzinę. Chłopiec ma 15 lat. Jest bardzo rezolutny i pogodny. Największą pasją naszego Marzyciela jest tworzenie muzyki. Radość i satysfakcję przynosi mu tworzenie i przerabianie utworów muzycznych. Uwielbia szczególnie muzykę lat 80 tych, której nadaje nowe brzmienie, dodając do niej nieco nowoczesności i szczyptę swojej pasji. Chłopiec inspiruje się swoimi idolami i z zaangażowaniem śledzi ich poczynania dokumentowane na YouTube. Oglądanie 2lmów, bajek i gra w gry pomagają mu na chwilę zapomnieć o męczącej chorobie. Dominik marzy o laptopie z programem i akcesoriami do tworzenia muzyki. Taki sprzęt pozwoli mu doskonalić swoje talenty. Szczery i głęboki uśmiech Dominika sprawił, iż mimo paskudnej aury na zewnątrz w naszych sercach zagościło słońce. Ten blask było czuć zwłaszcza wtedy, gdy chłopiec opowiadał nam o swoim marzeniu. Ta wizyta zmieniła wiele… a może zmienić jeszcze więcej…

spełnienie marzenia

2023-01-21

Oddział Opole ma zaszczyt zameldować spełnienie pięknego marzenia - laptop wraz z akcesoriami do tworzenia muzyki trafił w ręce Dominika. Dj Dominix - zapamiętajcie tę nazwę, bo nasz Marzyciel wkracza właśnie na scenę klubową! Dzięki uprzejmości Kamila właściciela lokalu Nowa Forma w Wołowie mieliśmy okazję zorganizować w tym klimatycznym miejscu pierwszy koncert Dominika, który poprowadził wraz ze wspaniałymi DJ-ami Watch Out For This, czyli Michałem i Marcinem. Okazało się, że Dominik przy konsoli czuje się jak ryba w wodzie, a atmosfera, jaką stworzył rozgrzała wszystkie serducha i nawet pomimo zimowej aury zrobiło się gorąco. Wszystkie ręce były w górze, a nogi same podrywały się do tańca! Uśmiech nie schodził z twarzy naszego Marzyciela nawet na chwilę. Kiedy na telebimie ukazała się twarz idola Dominika, czyli DJ Mularskiego, a chłopiec usłyszał życzenia, jakie muzyk dla niego przygotował to w jego oczach pojawił się niezwykły blask. Dominiku! Życzymy Ci żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej realizacji oraz sponsorom marzenia IFM ECOLINK Opole i P&M Group za sfinansowanie prezentów.