Moim marzeniem jest:

Piesek labrador biszkoptowy

Oskar, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-12-01

Grudzień rozpoczęliśmy poznaniem naszego nowego Marzyciela i jego marzenia. Oskar to super chłopiec, który bardzo lubi grać w piłkę nożną a także różne gry na komputerze. Opowiedzieliśmy mu o możliwościach naszej Fundacji, o kategoriach marzeń oraz sposobie działania. Nasz Marzyciel chętnie wysłuchał ale był też już gotowy na wypowiedzenie swojego największego marzenia. Oskar marzy o nowym członku swojej rodziny i o najlepszym przyjacielu człowieka jakim jest piesek. Konkretnie chłopiec wymarzył sobie suczkę rasy Labrador o kolorze biszkoptowym. Mama chłopca również potwierdziła, że jest to odpowiedzialna decyzja całej rodziny. Zanim zaczniemy działać w sprawie spełnienia marzenia, rodzina wypełni ankietę, która sprawdzi ich gotowość do posiadania czworonożnego milusińskiego.

A my już rozglądamy się za najlepszą hodowlą w poszukiwaniu tego wymarzonego pieska.

spełnienie marzenia

2023-03-19

W niedzielne popołudnie mieliśmy okazję spełnić długo wyczekiwane marzenie Oskara. Mimo sporej odległości, jaka nas wówczas dzieliła, podróż minęła bardzo szybko, a to wszystko za sprawą niezwykłego towarzysza, którym był nowy przyjaciel naszego Marzyciela - suczka rasy Labrador Retriver o kolorze biszkoptowym.
W końcu nadszedł moment, kiedy szczeniak mógł zostać bezpiecznie zabrany do nowego domu z hodowli. Niezmiernie miło było dzielić czas z tak wyjątkowym pasażerem, który wniósł wiele radości w trakcie podróży! Po przyjeździe na miejsce okazało się, że nasz Marzyciel miał 10 urodziny. Tym bardziej cudownie było spełnić marzenie Oskara w tym wyjątkowym dniu oraz w otoczeniu najbliższych mu osób, którzy stali się częścią tego przedsięwzięcia. Chłopiec przywitał nas uśmiechem, szybko zaprzyjaźnił się ze szczeniakiem i nadał mu imię Luna. Mieliśmy okazję zobaczyć zdjęcie Luny na monitorze komputerowym Oskara, więc wiedzieliśmy, że wszyscy z radością i niecierpliwością czekali na nowego członka rodziny. Przekazaliśmy rodzicom wszystkie niezbędne informacje dotyczące opieki nad Luną, które otrzymaliśmy od hodowcy, książeczkę zdrowia oraz małą wyprawkę potrzebną do opieki na start w postaci zabawek, karmy oraz legowiska.
Piesek od razu zaklimatyzował się w nowym miejscu i ze wszystkimi się zaprzyjaźnił, tym samym powodując, że urodziny Oskara stały się jeszcze bardziej wyjątkowe i bogatsze o jednego, dodatkowego gościa specjalnego!

Oskarze życzymy Tobie oraz Twojemu nowemu Przyjacielowi wszystkiego co najlepsze, ogromnej ilości wspólnych przygód, a także dziękujemy za ciepłe przywitanie, niezliczone uśmiechy oraz smaczny, urodzinowy tort ! Dzięki Tobie nasz dzień również stał się niezapomniany i wyjątkowy.