Moim marzeniem jest:

Konsola wraz z telewizorem

Oskar, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Opole

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2022-12-08

8 grudnia 2022 roku, w czwartkowe popołudnie udało nam się zorganizować spotkanie online z naszym nowym Marzycielem – Oskarem i jego mamą. Oskar opowiadał o swoich pasjach i zainteresowaniach, o tym co lubi robić. Przed chorobą grał w piłkę, to było coś, co dawało mu dużąradość, tymczasowo ta pasja jest ograniczona. Marzyciel jest jednak ciekawy świata, bardzo lubi grać w różnego rodzaju gry planszowe i komputerowe, układać lego i oglądać filmy. Oskar jest jak na swój wiek bardzo dojrzałym chłopcem, skupia się na teraźniejszości, łapie i docenia każdą dobrą chwilę – żyje tu i teraz i walczy o zdrowie.Chłopiec zapytany o marzenie nie potrzebował dużo czasu, od razu w jego głowie pojawiło się to marzenie, którym po chwili chętnie się podzielił. Oskar marzy o konsoli wraz z telewizorem. Marzycielowi i jego mamie bardzo dziękujemy za spotkanie. Oskarowi- dodatkowo za podzielenie się swoim marzeniem. Mamy nadzieję, że niebawem się spełni!

spełnienie marzenia

2023-02-17

Piątkowe popołudnie - 17.02.2023r. – nadszedł wielki dzień! Dzień spełnienia marzenia dzielnego i niesamowitego Marzyciela – Oskara z Sieroszowa. Czekałyśmy z niecierpliwością na ten dzień, prezenty już dawno zapakowane, wszystko zaplanowane na dzień, kiedy Marzyciel miał czas i siłę na spotkanie, które było niespodzianką zaplanowaną wraz z cudowną mamą Oskara – Panią Emilią. Przed wyjazdem odebrałyśmy tort, nadmuchałyśmy balony i z uśmiechami na twarzach oraz z podekscytowaniem ruszyłyśmy z Opola w kierunku Sieroszowa. Auto było zapakowane maksymalnie, jechałyśmy bardzo ostrożnie ze względu na telewizor na pokładzie i wszystkie inne wartościowe prezenty. Pogoda pozwoliła nam na bezpieczną podróż, wszystko sprzyjało, by móc sfinalizować właśnie tego dnia – marzenie Oskara. Ze wszystkimi prezentami, balonami i tortem stanęłyśmy w domu Marzyciela, towarzyszyły nam ogromne emocje. Po chwili naszym oczom ukazał się Oskar, chłopiec, który imponował nam swoją siłą i determinacją do powrotu do zdrowia. Zerwał się z łóżka i zauważyłyśmy na jego twarzy i w jego oczach radość. Przywitał się z nami serdecznie. Z radością przekazałyśmy Oskarowi wszystkie prezenty, odpaliłyśmy zimne ognie na torcie i wszyscy razem cieszyliśmy się tą chwilą. Po formalnej części wspólnie degustowaliśmy tort, rozmawialiśmy, a Oskar rozpakowywał prezenty. Każde pudełko zawierało inny upominek, wszystkie jednak zawierały rzeczy, o których chłopiec marzył. Sprawdziliśmy czy wszystkie urządzenia działają, Marzyciel rozpracował już konsolę i włączył grę. Radość i wdzięczność chłopca wypełniła nas pozytywną energią, z dobrym nastojem wróciłyśmy do swoich domów, a ten piątkowy wieczór na pewno zapamiętamy na długo.

Z tego miejsca chcemy podziękować fundacji Siepomaga, która współtworzyła z nami zbiórkę, dzięki Wam marzenia Oskara mogło zostać bardzo szybko zrealizowane. Dziękujemy także wszystkim osobom, które wsparły naszą zbiórkę i pomogły nam przybliżyć się do realizacji marzenia Oskara. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i szczęścia. A Tobie Oskar, nasz kochany Marzycielu – życzymy dużo zdrowia, cierpliwości i radości życia, żebyś cieszył się z drobnych rzeczy i nieustannie marzył oraz spełniał wszystkie te marzenia, bo masz ogromną moc i siłę.

„Zawsze celuj w księżyc, nawet jeśli nie trafisz, znajdziesz się pomiędzy gwiazdami.” – Emma Chase

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Konsola wraz z telewizorem marzyciela Oskar.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN