Moim marzeniem jest:

Smartfon Apple iPhone 13 256GB czarny

Lena, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-12-23

Poznanie marzenia Leny było jednym z najbardziej rozmownych i najdłuższych spotkań fundacyjnych. Nasza 12 – letnia Marzycielka interesuje się wieloma rzeczami m.in. sportem (kibicuje drużynom piłkarskim i siatkarskim) oraz psychologią (i to nie są tylko puste słowa, Ona naprawdę uwielbia czytać literaturę w tej tematyce). Lenę odebrałam jako bardzo ciepłą, rozmowną i odpowiedzialną nastolatkę. W szkole jej ulubionymi przedmiotami są chemia, biologia i język angielski. Nauka języka oraz różnego rodzaju eksperymenty są dla niej przyjemnością. W planach na przyszłość chciałaby zwiedzić Londyn, stolicę angielskiej herbatki. Opowiedziała mi także o swoim ukochanym kocie Lunie oraz wymarzonym psie rasy Border Collie, który niedługo dołączy do jej rodziny.

Żeby udzielić odpowiedzi na pytanie, na czym najbardziej jej zależy Lena potrzebowała aż miesiąca! Jednak po głębokich przemyśleniach stwierdziła, że najbardziej praktyczną rzeczą, o której marzy jest Smartfon Apple iPhone 13 (256 GB koloru czarnego), ponieważ jej obecny telefon zaczyna się psuć.

Rozmowa z Leną była bardzo ciekawym i radosnym przeżyciem, z którego wiele wyniosłam. Z niecierpliwością czekam na nasze następne spotkanie, mam nadzieję, że tym razem odwiedzę ją z jej wymarzonym prezentem. 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Lena - o. Trójmiasto - Smartfon Apple iPhone 13 256GB czarny

Lena wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Smartfon Apple iPhone 13 256GB czarny marzyciela Lena.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN