Moim marzeniem jest:

IPhone 13 128 gb fioletowy 5,5 cala

Sergii, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-15

Sobotnie popołudnie było szczęśliwym dniem ponieważ nasi woluntariusze mieli okazję poznać marzenie 17 letniego Sergieja. Zostaliśmy bardzo ciepło przywitani przez Sergieja i jego mamę. Na samym wstępie dało się zauważyć, że nasz Marzyciel ucieszył się z naszego przybycia, ponieważ słyszał wiele dobrego o naszej Fundacji od swoich rówieśników. Na nasze pytania dotyczące fundacji i czy się zajmujemy zostaliśmy uświadomieni jak wielkie możliwości posiadamy jako wolontariusze! Wyjazdy, spotkania, czy sprzęt elektroniczny – i to wszystko jest w naszym zasięgu! Ale z każdą chwilą byliśmy coraz bardziej pewni, że Sergiej doskonale wie czego chce. Naszą uwagę przykuło, że nasz podopieczny ma jasno sprecyzowane zainteresowania i marzenia. Sergiej interesuje się elektroniką oraz w wolnych chwilach lubi fotografować otaczające go środowisko. Pytając o główne marzenie naszego marzyciela bez wahania stwierdził, że jest to IPhone 13 128 gb fioletowy 5,5 cala. Dopytując o szczegóły dowiedzieliśmy się, że smartfon będzie mu służył nie tylko do kontaktu z rodziną, rówieśnikami, surfowaniem po mediach społecznościowych ale również do rozwijania pasji i poszukiwania miejsca na rynku pracy. Zaimponowało nam jak Sergiej pomimo młodego wieku myśli o przyszłości i rozwoju. W obecnej sytuacji telefon jest jedynym oknem na świat.

Jesteśmy przekonani, że Iphone przyczyni się w pozytywny sposób do realizacji celów na przyszłość Sergieja co pomoże mu w wyjściu z choroby!

spełnienie marzenia

2023-05-31

Na chwilę przed dniem dziecka, udało nam się zaskoczyć naszego Marzyciela Sergieja, niespodziewaną wizytą.

Wspomnieliśmy na wstępie, że chcemy go odwiedzić i sprawdzić czy jego marzenie nie uległo zmianie. Nasz Marzyciel nie zdawał sobie sprawy, że tego słonecznego dnia spełni się jego największe marzenie jakim jest Iphone 13. Gdy przyszedł ten dzień – udaliśmy się do miejsca, gdzie obecnie przebywa nasz Marzyciel wraz z mamą. Mama chłopca, jak zawsze chciała nas ugościć herbatką, ale tego dnia temperatura była dość wysoka - sama realizacja marzenia przed dniem dziecka sprawiła że emocje podskoczyły w górę. Po chwili rozmowy przeszliśmy do formalnego pytania, czy dalej nasz Marzyciel marzy o tym samym telefonie. Chłopak nagle się ożywił i spojrzał na nas nieco podejrzliwie. Po czym wyciągnęliśmy z torby pudełko od Iphona ! Twarz Sergieja w widoczny sposób rozświetliła się, a on zabrał się żwawo za rozpakowanie pudełka w którym był ... nieco zdewastowany znacznie starszy model Iphone’a.

Zapanowała atmosfera śmiechu i niedowierzania, że wolontariuszom udało się nabrać naszego Marzyciela w tak łatwy sposób. Ale po paru chwilach na podaliśmy prawidłowy telefon, który był największym marzeniem Sergieja! Iphone 13 wraz z ładowarką ucieszył bardzo młodego chłopca. Telefon pozwoli mu utrzymywać kontakt ze znajomymi oraz z częścią rodziny, która została na terenie Ukrainy.

Sergiej jesteśmy dumni, że mogliśmy spełnić Twoje największe marzenie!