Moim marzeniem jest:

Disneyland

Zofia, 3 lata

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie

2023-01-06

Spotkania z marzycielami to zawsze niezwykłe przeżycia. Tak było również tym razem, gdy w piątkowe południe pojechaliśmy poznać Zosię – naszą nową marzycielkę oraz jej rodziców i brata Franka. Zosia ma 3 latka. Uwielbia wszelkiego rodzaju lalki, postacie Disneya, a na co dzień bawi się razem z bratem – Frankiem i razem robią plastyczne rzeczy – malują, kolorują, czy układają klocki.

Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia lodołamaczy, które spowodowały zachwyt u Zosi i Franka. Razem rozpakowaliśmy lalkę i samochody, bawiliśmy się masą plastyczną. Rodzeństwo pokazało nam wszystkie swoje zabawki, którymi również się bawiliśmy – popołudnie pełne zabawy! Dodatkowo Zosia zaprezentowała się nam w pięknych balowych sukniach, w których wyglądała jeszcze bardziej uroczo. Mieliśmy okazję porozmawiać o marzeniach. Zawstydzona Zosia nie potrafiła wskazać co jest jej największym marzeniem. Dziewczynka, kiedy usłyszała, że w tym niezwykłym parku mogłaby poznać prawdziwe księżniczki bardzo się ucieszyła. Zdecydowanie tam mogłaby chodzić w swoich zjawiskowych sukniach. Słuchała nas z zaciekawieniem, jakie marzenia spełniamy. Zauważyliśmy jednak, że była zachwycona gdy opowiadaliśmy o już spełnionych marzeniach z Disneylandu i coś jej w oczach zabłysło! Jednak oficjalnie marzenia nie znamy… Ale poznamy je na następnym spotkaniu! 

Zosiu, bardzo nam miło, że mogliśmy Cię poznać! Czekamy z niecierpliwością aż znowu się zobaczymy i poznamy Twoje największe marzenie.

spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-22

Poznanie marzenia Zosi: 
 
W piękną, słoneczną sobotę wybraliśmy się do naszej marzycielki Zosi, aby poznać jej największe marzenie. Zostaliśmy przywitani z ogromną radością przez Zosię i jej brata Franka. Od razu zaczęliśmy się bawić, przenosiliśmy zabawki do salonu, ubieraliśmy lalki księżniczki, układaliśmy lego i wiele, wiele więcej. Spędziliśmy świetnie czas! 
Po zabawie nadszedł czas na poznanie marzenia Zosi. Zapytaliśmy czy dziewczynka pamięta o co zapytaliśmy ją jakiś czas temu. Pamietała! 
 
Podeszła do swojego pudełka lalek i zaczęła pokazywać księżniczki w pięknych sukienkach… powiedziała, że jej największym marzeniem jest zobaczyć prawdziwe księżniczki!!  Od dłuższego czasu fascynowała się ich bajkowym światem, oglądając filmy i czytając książki o królewskich przygodach. Jej pokoik wypełniony jest księżniczkami, dodatkami dla prawdziwych księżniczek i ma piękne sukienki dla księżniczki- Zosi. 
Marzycielka wspomniała również, że marzy jej się zobaczyć piękny zamek- wielki budynek pełen tajemniczych komnat! Od razu zaczęła marzyć o tym dniu i planować, jak będzie wyglądać jej przygoda z księżniczkami. Gdy już spotka księżniczki zapyta je ,,jak zostać księżniczką?’’, a księżniczkę Ariel zapyta ,,jak zostać syrenką?’’. Gdy przeglądała zdjęcia z Disneylandu, zobaczyła Ariel bez ogona syrenki zapytała ,,gdzie ma ogon?!’’. Jesteśmy pewni, że jak tylko spotka Ariel, zada jej to pytanie. 
 
Po oczach Zosi i jej uśmiechu, widzimy, że jest to jej najprawdziwsze marzenie, które sprawi, że będzie przeszczęśliwa i zostanie w jej sercu piękne wspomnienie! Walizkę i dodatki księżniczki już ma, tak samo sukienki! Czas na podróż! 
 
Wszystkie ręce na pokład! Mamy marzenie do spełnienia!! 
 
Zosiu, cieszymy się, że mogłyśmy się znowu zobaczyć! Dokonamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenie!

spełnienie marzenia

2023-08-18

W połowie sierpnia, wybraliśmy się w dwie warszawskie rodziny na weekend do Disneyland Paris! Emocje sięgały zenitu, ponieważ spełnialiśmy marzenie dwójki Marzycieli!

Gdy tylko pojawiliśmy się w Disneylandzie, rozpoczęliśmy zwiedzanie głównego parku. Widzieliśmy wiele znanych postaci, jak i miejsc, które widzieć wcześniej mogliśmy jedynie na zdjęciach! Koniecznie trzeba było zrobić zdjęcie m.in. z Myszką Miki, Goofym, Stitchem czy Kubusiem Puchatkiem.

Dla Zosi głównym planem wyjazdu było poznanie księżniczek…. I oczywiście się udało! Dziewczynka zrobiła sobie zdjęcie z Bellą, Śnieżką i Arielką! Podczas spotkań pokazała swoją kokardę na włosach, pomalowane paznokcie, a każda z księżniczek była zachwycona! Zosia była przeszczęśliwa na ich widok, ale jeszcze bardziej cieszyły się księżniczki!! Zosia urzekła wszystkich swoim urokiem, dziękowali jej za to, że przyszła. Co równie ważne, na paradzie widziała Elzę wraz z Anną i Olafem! Uśmiechu nie było końca!

Kolejnym hitem był wieczorny występ, na którym były fajerwerki i świetlne lasery! Wszyscy siedzieli z ogromnym zachwytem, podziwiając to magiczne wydarzenie. Światła, muzyka, klimat były czarujące i niezapomniane! Pojawiła się również atrakcja, po której wszyscy wspólnie uznaliśmy, że nigdy więcej się nie wybierzemy - a była to spadająca winda… Jednak Zosia, była z nas wszystkich najdzielniejsza! Przyznała, że było przytulnie i świetnie! Po trzech dniach Disneylandu możemy przyznać, że marzenie Zosi płynęło z samego serca. Dziewczynka była zachwycona, a swoje szczęście przekazywała innym!

Zosiu, dziękujemy Ci za ten niezapomniany wyjazd, sprawiłaś nam i innym wiele radości. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje największe marzenie! Pamiętaj! Nigdy nie przestawaj marzyć!