Moim marzeniem jest:

Jeszcze się zastanawiam

Zofia, 3 lata

Kategoria: inne

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2023-01-06

Spotkania z marzycielami to zawsze niezwykłe przeżycia. Tak było również tym razem, gdy w piątkowe południe pojechaliśmy poznać Zosię – naszą nową marzycielkę oraz jej rodziców i brata Franka. Zosia ma 3 latka. Uwielbia wszelkiego rodzaju lalki, postacie Disneya, a na co dzień bawi się razem z bratem – Frankiem i razem robią plastyczne rzeczy – malują, kolorują, czy układają klocki.

Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia lodołamaczy, które spowodowały zachwyt u Zosi i Franka. Razem rozpakowaliśmy lalkę i samochody, bawiliśmy się masą plastyczną. Rodzeństwo pokazało nam wszystkie swoje zabawki, którymi również się bawiliśmy – popołudnie pełne zabawy! Dodatkowo Zosia zaprezentowała się nam w pięknych balowych sukniach, w których wyglądała jeszcze bardziej uroczo. Mieliśmy okazję porozmawiać o marzeniach. Zawstydzona Zosia nie potrafiła wskazać co jest jej największym marzeniem. Dziewczynka, kiedy usłyszała, że w tym niezwykłym parku mogłaby poznać prawdziwe księżniczki bardzo się ucieszyła. Zdecydowanie tam mogłaby chodzić w swoich zjawiskowych sukniach. Słuchała nas z zaciekawieniem, jakie marzenia spełniamy. Zauważyliśmy jednak, że była zachwycona gdy opowiadaliśmy o już spełnionych marzeniach z Disneylandu i coś jej w oczach zabłysło! Jednak oficjalnie marzenia nie znamy… Ale poznamy je na następnym spotkaniu! 

Zosiu, bardzo nam miło, że mogliśmy Cię poznać! Czekamy z niecierpliwością aż znowu się zobaczymy i poznamy Twoje największe marzenie.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Joanna Pawlińska

email: joasia.pawlinska@gmail.com

tel: +48694270091

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zofia - o. Warszawa - Jeszcze się zastanawiam

Zofia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.