Moim marzeniem jest:

Pojechać do Aquaparku (Suntago)

Franciszek, 4 lata

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-07

Sobotniego wieczoru udaliśmy się wspólnie do naszego Marzyciela – Franka!
Nasz wieczór wypełniony został dużą dawką rozrywki i bynajmniej ktokolwiek z nas, wolontariuszy, może powiedzieć, że wyszedł z naszego spotkania choć trochę znudzony.

Tuż po wejściu zaczęliśmy układać wspólnie z Frankiem puzzle, które zastaliśmy i które ewidentnie czekały na naszą pracę zespołową. Udało się ułożyć całokształt bajkowego lasu, przeszliśmy więc do kolejnych zabaw. Niejednokrotnie zmierzyliśmy się w grze w kółko i krzyżyk, w którą zaangażowany był dosłownie każdy – marzyciel, tata marzyciela i wszyscy wolontariusze. Każdy zawalczył o wygraną przeciwko Frankowi – z bardzo różnym skutkiem. Po paru rundach przeszliśmy do najbardziej ekscytującej i angażującej zabawy… Odbijania fundacyjnego balonika! Franek został wciągnięty w wir sportowej rywalizacji i na próżno szły nasze próby wydobycia z naszego Podopiecznego jego największego marzenia. Z czasem, z pewnym sposobem, udało się nam ich jednak wydobywać coraz więcej i więcej! Gdyż, jak się okazuje, Franek marzy o wielu rzeczach. Zalicza się do nich min. pojechać do Albanii na wakacje, zostać lekarzem, pojechać do LEGOLANDu czy też pojechać do Disneylandu. Jednak największym marzeniem Franka jest pojechać do aquaparku.

Z czasem, ciągle odbijając balonika, nadszedł czas na pożegnanie. Spełniliśmy część naszej misji – wiemy już o czym najbardziej marzy nasz podopieczny. Mamy nadzieję, że wkrótce uda się dopełnić resztę – Franek pojedzie do aquaparku, spełniając tym samym swoje największe marzenie.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Malwina Nędzyńska

email: malwina.nedzynska@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 621

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Franciszek - o. Katowice - Pojechać do Aquaparku (Suntago)

Franciszek wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.