Moim marzeniem jest:

Podłożyć głos w bajce

Helena, 10 lat

Kategoria: inne

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: spełnione

inne

2023-03-04

Jak już wszyscy na pewno zauważyli, nasi Marzyciele to tacy "Mali Giganci", którzy mają niesamowite pasje i talenty. Kiedy poznaliśmy Helenkę, tylko się utwierdziliśmy w tym przekonaniu. Najnowszą zajawką dziewczynki jest szydełko. Razem z babcią uczy się robić łańcuszki, a docelowo chciałaby stworzyć małe pluszaki. Helenka jest też prawdziwą sportswomen! Nie może się już doczekać kiedy będzie mogła w końcu wybrać się na basen, a do tego bardzo lubi tańczyć. W wolnej chwili jeździ też na przejażdżki rowerowe z koleżanką. Poza tym nasza Marzycielka czyta dużo książek, nawet szkolne lektury! Jak na swój młody wiek Helenka interesuje się także teatrem i uwielbia chodzić do kina. Sama nawet uczęszcza na zajęcia z kółka teatralnego, dzięki czemu można ją zobaczyć na szkolnych występach. Uwaga, uwaga! to jeszcze nie wszystko. Nasza bohaterka fascynuje się też podróżami, zwiedzaniem i prawie jak każde dziecko kocha pieski, które można przytulać i się z nimi bawić. Ogromnym zaskoczeniem było dla nas marzenie dziewczynki. Najbardziej na świecie Helenka chciałaby zająć się dubbingiem, czyli podłożyć swój głos w jakiejś bajce dla dzieci! Może nawet mogłaby usłyszeć się w telewizji? Mikrofon przecież nie jest już obcy naszej małej artystce! Czyż to nie cudowne marzenie? A kto z Was chciałby pomóc nam spełnić pragnienie Helenki?

spełnienie marzenia

2023-06-01

Niemożliwe stało się możliwe, czyli krótko o tym jak nasza Marzycielka spełniła swoje marzenie w studio dubbingowym. Helenka świętując Dzień Dziecka pojechała do Warszawy, ale na początku nawet nie miała pojęcia po co tam jedzie. Była w ogromnym szoku, kiedy zobaczyła naszą wolontariuszkę w zielonej bluzie. Właśnie wtedy zrozumiała, że jej bardzo wyczekiwany dzień w końcu nadszedł. Marzeniem Helenki było spróbowanie własnych sił w dubbingu, który bardzo ją interesował. Dzięki uprzejmości Pani Ewy Serwy oraz całego teamu studia Synthesis Media nasza Marzycielka wzięła udział w profesjonalnych nagraniach do bajki dla dzieci L.O.L Suprise. Będąc w studio poznała tam cały proces podkładania głosu oraz co najlepsze sama miała szansę się w tym sprawdzić. Uwierzcie mi, że sobie świetnie radziła i już planuje zapisać się na kurs dubbingu, aby dalej spełniać swoje marzenia! Z początku lekko zestresowana, z każdą minutą była coraz bardziej skupiona i zaangażowana w nagrania. Brała do siebie wszystkie uwagi, aby potem zbierać całe mnóstwo pochwał i zachwyceń od Pani reżyserki. Przez cały dzień uśmiech nie schodził jej z twarzy, a dla nas to znak, że naprawdę udało się spełnić marzenie Helenki! 

Dziękujemy z całego serca zespołowi Novotel Warszawa Centrum oraz Studio Synthesis Media za pomoc w spełnieniu wyjątkowego marzenia Helenki.