Moim marzeniem jest:

przelecieć się helikopterem przebrana za biało-rudego kota

Agnieszka, 7 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-04

Agnieszka to bardzo pogodna, wrażliwa i niezwykle kreatywna dziewczynka. Spotkanie z nią było dla nas czystą przyjemnością. Jeszcze większym zaszczytem dla nas jest możliwość spełnienia jej marzenia... Ale od początku.

Nasza mała podopieczna pilnie się uczy w pierwszej klasie szkoły podstawowej. W wolnych chwilach rysuje, maluje, tworzy fantastyczne grafiki w Paincie (nawet nas przeszkoliła co nieco ;) ), opiekuje się swoimi pupilami bądź zgłębia wiedzę o kotach. Jej miłość do tych futrzaków, a zwłaszcza do jej dwóch własnych: Śnieżka i Tofika nie zna granic! Czułość, z jaką się z nimi obchodzi, absolutnie chwyta za serce.

Agunia urzeka też swoją ciekawością świata. Uwielbia podróżować, m.in. samolotem. Z tym oto zamiłowaniem poniekąd jest związane marzenie, którym się z nami podzieliła. Dziewczynka pragnie przelecieć się helikopterem, najlepiej nad wodą. Ale uwaga! Na tę przygodę nie chce się wybierać w byle jakim stroju! Specjalna okazja wymaga specjalnego ubioru! ;) W przypadku Agniesi mowa o przebraniu białego kota z rudymi łatkami, czyli w kolorach jej ukochanych mruczków.

Wierzymy w Wasze ogrome pokłady dobroci i chęć do pomocy - tylko dzięki nim wspólnie sprawimy, że Marzycielka zasiądzie na pokładzie helikoptera!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Dawid Kobiałka

email: dawid.kobialka@mammarzenie.org

tel: +48 661 272 101

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Agnieszka - o. Wrocław - przelecieć się helikopterem przebrana za biało-rudego kota

Agnieszka wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia przelecieć się helikopterem przebrana za biało-rudego kota marzyciela Agnieszka.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN