Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Legolandu w Danii

Kornelia, 8 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Gorzów Wielkopolski

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-18

W sobotnie popołudnie mieliśmy wielką przyjemność poznać Kornelię. Było to nasze pierwsze spotkanie, jak się później okazało nie ostanie, gdyż tego dnia nie udało nam się odkryć marzenia Kornelii. Nasza marzycielka przywitała nas z wielką radością i uroczym uśmiechem. Bardzo szybko udało nam się nawiązać miłą rozmowę, a Kornelia ochoczo rozpakowywała prezent, którym były kalambury. Gra w kalambury wszystkim bardzo się spodobała i sprawiła wiele radości uczestnikom zabawy. Kornelia to bardzo pogodna dusza towarzystwa, która wszystkich rozśmieszała i pilnowała regulaminu gry. Oczywiście nie zabrakło rozmowy dotyczącej najważniejszego celu naszej wizyty – odkrycia marzenia. Niestety tego dnia nie udało nam się tego dokonać. Przedstawiliśmy Kornelii kategorie marzeń, a Ona obiecała nam, że na kolejnym spotkaniu będzie już zdecydowana.

Kilka tygodni później spotkaliśmy się z naszą Marzycielką za pośrednictwem łączy wideo. W trakcie rozmowy Kornelia przebywała w szpitalu, opowiadała jak spędza wolne chwile. Dziewczynka dobrze wiedziała w jakim celu połączyliśmy się z nią i z niecierpliwością wyczekiwała pytania odnośnie marzenia. Tym razem była już pewna, co jest Jej największym marzeniem. O czym marzy? Jest to wyjazd do Legolandu, zwiedzanie go i korzystanie ze wszystkich znajdujących się tam atrakcji.

Nasza Marzycielka ma teraz motywację do leczenia i szybkiego pokonania choroby, abyśmy mogli jak najszybciej zrealizować Jej marzenie.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać Kornelię i mamy nadzieję, że uda nam się jak najszybciej spełnić to cudowne marzenie.

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Wojciech Michoń

email: wojciech.michon@mammarzenie.org

tel: +48 697 333 189

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Kornelia - o. Gorzów Wielkopolski - Wyjazd do Legolandu w Danii

Kornelia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.