Moim marzeniem jest:

Tablet

Piotr, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-31

W piątkowy, wieczór mieliśmy zaszczyt poznać naszego nowego Marzyciela – Piotrusia. Piotrek to 7 letni, uroczy i radosny chłopiec, który zaraził nas  swoim uśmiechem i od razu rozpromienił nasz zimny, deszczowy dzień. W trakcie wirtualnego spotkania mieliśmy okazję dowiedzieć się, jakie są  zainteresowania chłopca. Jednym z nich jest geografia i poznawanie nowych, zabawnych nazw miejscowości, które w trakcie spotkania mieliśmy okazję usłyszeć. Piotruś lubi także uczyć się angielskiego oraz bawić się swoimi zabawkami.

Po wstępnym zapoznaniu przedstawiliśmy pokrótce kategorie marzeń, jakie moglibyśmy spełnić, jednak to jedno, najważniejsze było już z góry  przemyślane. Marzeniem Piotrka jest nowy tablet, który będzie pomocny przy nauce języka angielskiego, a w chwilach wytchnienia dostarczy rozrywki,  radości i trochę zabawy. Piotruś, bardzo cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenie.  Mamy nadzieję, że szybko się spełni i przyniesie dużo radości, aby ten piękny, promienny uśmiech nigdy nie schodził z Twojej twarzy.

Jeżeli ktoś chciałby nam pomóc w realizacji marzenia Piotrusia – zapraszamy do kontaktu.

spełnienie marzenia

2023-05-09

Nadszedł ten wyczekiwany moment, kiedy mogliśmy spełnić marzenie Piotrusia. Wszystko zaczęło się od odebranego telefonu od sponsora, który postanowił spełnić to cudowne marzenie. Zakup i wysyłka odbyła się w trybie ekspresowy. Wiemy od mamy, że radość chłopca była przeogromna. Piotruś ma własny tablet na którym może oglądać bajki - jak i grać. Dzięki temu sprzętowi szare dni w szpitalu upłyną radośniej – mocno w to wierzymy!
A to wszystko dzięki Panu Arkadiuszowi, który adoptował to marzenie - serdecznie dziękujemy i wierzymy, że dobro zawsze wraca!
Piotrusiu, dziękujemy Ci, że podzieliłeś się z nami swoim pięknym marzeniem. Mamy nadzieję, że tablet będzie Ci długo służył..
Jeśli i Ty chcesz adoptować marzenie naszego podopiecznego wejdź na naszą stronę. Podobnie cudownych marzeń jest wiele do spełnienia https://www.mammarzenie.org/marzyciele/