Moim marzeniem jest:

Zegarek SmartWatch

Maja, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-02

W niedzielne popołudnie nasi wolontariusze odwiedzili Maję. Maja jest bardzo wesoła, pozytywnie nastawioną  do świata dziewczyną. Z wielką dojrzałością opowiadała o swojej chorobie, a przy tym była pełna nadzei. Nasza Marzycielka ma wiele pasji, jest fanką Harrego Pottera, podróży, chętnie poszerza wiedzę z przedmiotów humanistycznych oraz lubi tworzyć z różnych mas plastycznych. Maja chętnie wysłuchała kategorie marzeń, które spełniamy, sama posiada wiele marzeń a największym jest Iphone 12 najlepiej w białym kolorze. Dzięki niemu będzie mogła robić piękne, pamiątkowe zdjęcia oraz kontaktować się ze swoja rodziną i przyjaciółmi. Spotkanie z Mają było wspaniałym doświadczeniem, to wielkie szczęście poznać taką wartościową osobę. Maju zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby spełnić Twoje marzenie.

 

 

spotkanie - zmiana marzenia

2023-09-01

Spotkaliśmy się ponownie z Mają, ponieważ dziewczynka postanowiła zmienić swoje marzenie. Zamiast Iphona Maja zamarzyła jeszcze mocniej otrzymać zegarek SmartWatch.

 

spełnienie marzenia

2023-09-17

W niedzielne popołudnie udało się zawitać u naszej marzycielki Mai, Maja była bardzo zaskoczona na widok wolontariusza w zielonej koszulce, niczego się nie spodziewała. A oto nadszedł dzień, kiedy jej marzenie się spełniło. Mai aż trzęsły się ręce rozpakowała prezenty, uśmiech nie schodził jej z vtwarzy. Smartwatch idealnie pasował na jej rękę, był ten wymarzony. Wiele radości sprawił też voucher na warsztaty z biżuteri, ponieważ Maja to dziewczynka o wielu pasjach. To był wspaniały dzień, pełen radości. Wspólnie z rodziną Mai zjedliśmy tort, aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy, po czym nadszedł czas pożegnania a bardziej powiedziane do zobaczenia. Dla Mai mamy misję, aby nigdy nie przestała marzyć, bo marzenia się spełniają !

Kochana Maju życzymy Ci wszystkiego najpiękniejszego, zdrówka i tej siły co pozwała wierzyć, że marzenia się spełniają.

Wszystkim osobom, które pomogły spełnić to marzenie, z całego serca dziękujemy! W szczgólności firmie Baukrane Sp. Z o.o. oraz p. Eveline za voucher na warsztaty „Zrób to zwinnie”.