Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Legolandu

Maciej, 10 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Poznań

Status marzenia: zaadoptowane

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-26

Słonecznego, niedzielnego popołudnia spotkaliśmy się online z naszym nowym Marzycielem Maćkiem oraz jego mamą. Po włączeniu kamerek przywitał nas nieśmiały, ale radosny 9 latek w koszulce z Ironman’em. 

Maciek jest bardzo radosnym chłopcem, chodź czasem jak większość rówieśników lubi psocić się mamie i młodszemu bratu. Opowiedział nam jak dnia poprzedniego bez zakomunikowania mamie wymknęli się z bratem Jerzym do jego koleżanki na podwórko, gdzie podczas zabawy zdarł sobie kolano. Na szczęście kolano nie ucierpiało za bardzo, choć podczas niedzielnego spaceru tata w obawie wziął go na barana, co Maćkowi bardzo się spodobało. 

Największym hobby naszego marzyciela są klocki Lego. Już w wieku 3 lat otrzymał swój pierwszy zestaw z Zygzakiem Mcqueenem, który był przeznaczony dla dzieci od 4 lat. Od tamtej pory Maciek zakochał się w Lego i co okazje dostaje przeróżne zestawy. Podczas spotkania z zapałem pokazał nam i poopowiadał o swojej wielkiej kolekcji. Aktualnie jest w trakcie składania domu z tarasem. W wolnySłonecznegom czasie przegląda gazetki z Lego oraz ogląda na Youtubie Maciek i klocki, który na filmikach składa najciekawsze zestawy. 

Nasz Marzyciel bardzo dobrze wiedział, po co się spotkaliśmy i sam ochoczo zaczął nam opowiadać o swoich marzeniach. Na pierwszym miejscu ze względu na swoją pasję wymarzył sobie wyjazd do Legolandu, aby móc pooglądać i pobudować różne zestawy Lego oraz zjeść na miejscu pyszne lody. Drugim skrytym marzeniem jest zobaczenie na żywo Świętego Mikołaja u siebie w domu, a na trzecim miejscu postawił na spotkanie z youtuberem Maciek i klocki. 

Mamy nadzieję, że uda nam się jak najszybciej spełnić największe marzenie naszego Marzyciela i do tego właśnie zachęcamy Ciebie drogi czytelniku, abyś pomógł nam je zrealizować dla Maćka!

 

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Karolina Urban

email: karolina.urban@mammarzenie.org

tel: +48 607 664 128

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Maciej - o. Poznań - Wyjazd do Legolandu

Maciej wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.