Moim marzeniem jest:

Udział w koncercie GenZie

Zuzanna, 14 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-14

Tym razem opowiemy Wam o spotkaniu, z Marzycielką Zuzią, której towarzyszyli rodzice i jej młodszy brat Kuba. Zuzia, która ma trzynaście lat, uwielbia muzykę, a jej brat Kuba ma siedem lat i jest bardzo, ale to bardzo energiczny.

Na początku spotkania, żeby przełamać lody, podarowaliśmy Zuzi płytę Bryski, a Kubie klocki Jenga. Okazało się, że klocki Jenga to strzał w dziesiątkę, ponieważ dzieciaki świetnie się bawiły nimi przez całe spotkanie. Graliśmy też w Memorki, a w tej grze Zuza i Kuba okazali się prawdziwymi mistrzami. Nie mieliśmy najmniejszych szans na wygraną z nimi. 

Czas płynął nam bardzo przyjemnie i w końcu udało nam się namówić Zuzię żeby narysowała nam swoje Największe Marzenie. Zuzia interesuje się muzyką i uwielbia robić makijaże. Nic zatem dziwnego w tym, że Jej marzenie okazało się być związane z wielką pasją do muzyki. Mianowicie, bardzo chciałaby uczestniczyć w koncercie Shawna Mendesa.

Podczas spotkania mieliśmy okazję bliżej poznać Zuze i jej brata. Było to niezwykle ciepłe i przyjazne spotkanie, pełne uśmiechu i radości. Zuzia i Kuba to wspaniałe dzieciaki, pełne pozytywnej energii i entuzjazmu. Byliśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy spędzić z Nimi czas.Cieszymy się z tego że Zuzia rozwija swoje zainteresowania i pasje, widać że daje to jej dużo pozytywnej energii i radości z życia

Mam nadzieję, że uda nam się spełnić marzenie Zuzi i zorganizować dla niej udział w koncercie jej marzeń. Zabieramy się zatem do pracy!

spotkanie - zmiana marzenia

2023-07-09

Każde marzenia są dla nas wolontariuszy wyzwaniem. Każde marzenie potrzebuje przygotowania merytorycznego i sprawdzenia wszystkich zmiennych. Niestety trasa koncertowa Shawn Mendes Wonder: The World Tour została w pełni odwołana w całej Europie z przyczyn niezależnych od Fundacji.

Nasza rezolutna Marzycielka rozumie ten fakt, dlatego w Fundacji zawsze staramy się poznać trzy różne marzenia. W przypadku Zuzi były to trzy koncerty różnych wykonawców. Zuzia chce i bardzo pragnie zobaczyć na żywo koncert zespołu GenZie. Ekipy, którą ogląda na YouTube, a ich logotyp ma w swoim pokoju. Mamy wielką nadzieję, że 7 października 2023 roku w Poznaniu w Klubie Muzycznym B17 wspólnie razem z organizatorami koncertu spełnimy genialne marzenia 13-latki o profesjonalnym koncercie, wielkim show oraz super emocjach towarzyszących realizacji marzenia Zuzi. 

spełnienie marzenia

2023-10-07

Relacja napisana przez naszą Marzycielkę Zuzię:

Jakiś czas temu odwiedziło mnie w domu dwóch fantastycznych wolontariuszy z Fundacji Mam Marzenie. Mateusz i Andrzej od samego wejścia byli bardzo uśmiechnięci, tryskała od nich pozytywna energia. Przynieśli ze sobą balony, prezenty, chcieli mnie bliżej poznać. Opowiedziałam im, że bardzo interesuje się muzyką. Uwielbiam jej słuchać, ale też śpiewać w swoim pokoju. Mam kilka płyt oraz ściany obwieszone plakatami artystów muzycznych.

Gdy przyszedł moment narysowania mojego największego marzenia, bez wahania narysowałam trójkę moich ulubionych idoli muzycznych. Dwoje z nich to zagraniczne gwiazdy (Ariana Grande, Shawn Mandes) a trzeci to polski zespół Genzie. Moim największym marzeniem było pojechać na koncert jednego z nich. Nie za bardzo wierzyłam, że uda się to zorganizować, ale ku mojemu zdziwieniu, już po kilku miesiącach dostałam fantastyczną wiadomość, że wolontariuszom z fundacji udało się zdobyć bilety na koncert Genzie i na dodatek w Poznaniu. Nie mogłam w to uwierzyć i oczywiście się doczekać. Odliczałam dni do tego wydarzenia.

7 października w Klubie Muzycznym B17 w Poznaniu odbył się wspaniały koncert zespołu Genzie. Było to dla mnie ogromne wydarzenie, gdyż był to mój pierwszy koncert w życiu! Pamiętam, że tego dnia strasznie padało przez cały dzień, ale nawet to nie powstrzymało mnie, aby tam pojechać i stać w kolejce do wejścia. Na szczęścia jako osoba poruszająca się na wózku miałam pierwszeństwo i szybko wjechałam do środka. Od samego wejścia udzieliła mi się koncertowa atmosfera. Była scena w literze L, a na niej ogromny ekran, na którym wyświetlały się różne efekty wizualne, na ścianach duże ekrany, aby można było dobrze widzieć wykonawców i oczywiście ogromne głośniki z basami! Nie sądziłam, że koncert zrobi na mnie takie wrażenie, uśmiech nie schodził mi z twarzy i z dumą mogłam krzyczeć i śpiewać ich wszystkie piosenki. To było niesamowite móc zobaczyć i posłuchać swoich idoli na żywo. Na pamiątkę udało mi się kupić bluzkę z logo zespołu. To było niezapomniane przeżycie i zapamiętam je na długo. Już teraz wiem, że na pewno nie będzie to mój ostatni koncert i jak tylko pojawi się jakaś okazja, wybiorę się z mamą na kolejny.

Ogromnie dziękuję za spełnienie mojego największego marzenia.