Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy wraz z myszką i słuchawkami

Sebastian, 17 lat

Kategoria: być

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2023-04-20

Naszego nowego Marzyciela - Sebastiana poznajemy podczas połączenia online. Podczas naszej rozmowy chłopak znajdował się w szpitalu. Fajnie, że Sebastian zechciał z nami pogadać, by trochę poprawić sobie humor i miło urozmaicić sobie ten czas <3
Dla nas wolontariuszy to również jest wielkie wydarzenie – móc poznać Marzyciela i Jego marzenie :)

Nasza rozmowa z Sebastianem szybko zeszła na temat gier komputerowych. Jest to główna pasja chłopaka. Nie dziwi nas to, bo chłopcy w wieku Sebastiana często mają zainteresowania dotyczące komputerów i wszystkim co się z nimi wiąże.Sebastian swój wolny czas spędza grając w gry, często wspólnie ze swoimi kolegami. Tu powoli dochodzimy do marzenia Sebastiana. A jest nim laptop gamingowy, wraz z myszką i słuchawkami. Jest to oczywiste, że taki pasjonat gier komputerowych nie mógł mieć innego marzenia.

Jesteśmy przekonani, że spełniając marzenie Sebastiana zapewnimy mu sporo rozrywki i okazję do tego by chłopak mógł rozwijać swoją pasję! Chcemy też by Marzyciel grając w gry miał szansę rywalizować ze swoimi kolegami i co najważniejsze – żeby mógł z nimi wygrywać! :)

spełnienie marzenia

2023-06-03

Relacja już wkrótce