Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy wraz z myszką i słuchawkami

Sebastian, 17 lat

Kategoria: być

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2023-04-20

Naszego nowego Marzyciela - Sebastiana poznajemy podczas połączenia online. Podczas naszej rozmowy chłopak znajdował się w szpitalu. Fajnie, że Sebastian zechciał z nami pogadać, by trochę poprawić sobie humor i miło urozmaicić sobie ten czas <3
Dla nas wolontariuszy to również jest wielkie wydarzenie – móc poznać Marzyciela i Jego marzenie :)

Nasza rozmowa z Sebastianem szybko zeszła na temat gier komputerowych. Jest to główna pasja chłopaka. Nie dziwi nas to, bo chłopcy w wieku Sebastiana często mają zainteresowania dotyczące komputerów i wszystkim co się z nimi wiąże.Sebastian swój wolny czas spędza grając w gry, często wspólnie ze swoimi kolegami. Tu powoli dochodzimy do marzenia Sebastiana. A jest nim laptop gamingowy, wraz z myszką i słuchawkami. Jest to oczywiste, że taki pasjonat gier komputerowych nie mógł mieć innego marzenia.

Jesteśmy przekonani, że spełniając marzenie Sebastiana zapewnimy mu sporo rozrywki i okazję do tego by chłopak mógł rozwijać swoją pasję! Chcemy też by Marzyciel grając w gry miał szansę rywalizować ze swoimi kolegami i co najważniejsze – żeby mógł z nimi wygrywać! :)

spełnienie marzenia

2023-06-03

Pewnego pięknego, słonecznego dnia udaliśmy się do Sebastiana. Ten dzień wkrótce miał stać się jeszcze piękniejszy szczególnie dla naszego marzyciela. Niecodziennie przecież spełnia się czyjeś marzenie. Tym o czym marzył Sebastian był laptop gamingowy. Wręczając sprzęt chłopakowi wiedzieliśmy, że nasz marzyciel ma wiedzę na temat laptopa w jednym paluszku. Tak naprawdę sami mogliśmy się trochę podszkolić i skorzystaliśmy z tej okazji. Oczywiście nie rozmawialiśmy tylko o komputerach. Od mamy Sebastiana dowiedzieliśmy się, że jej syn jest świetnym uczniem, a nauczyciele nie mogą się go wręcz nachwalić. Mamy nadzieję, że nasz marzyciel podtrzyma bardzo dobre wyniki w nauce, choć pokusa, by więcej czasu spędzać grając w gry na pewno będzie spora. Wiemy jednak, że laptop który wręczyliśmy Sebastianowi zapewni mu niezliczoną ilość rozrywki i szczęśliwych chwil, a to jest przecież najważniejsze. Spełnienie marzenia nie mogło obyć się bez wręczenia dyplomu i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Sebastian uśmiechając się cierpliwie pozował nam i widać było, że wręczony sprzęt idealnie do niego pasuje.

Drogi Sebastianie, cieszymy się, że mogliśmy razem z Tobą wspólnie celebrować piękne chwile spełnienia Twojego marzenia. Mamy nadzieję, że sprzęt który otrzymałeś będzie Ci służył jak najdłużej, a Ty że wciąż będziesz marzył o wielkich rzeczach!!!