Moim marzeniem jest:

Zobaczyć wioskę Psiego Patrolu

Wojciech, 6 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Katowice

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-04

W sobotnie popołudnie wybrałyśmy się do naszego pięcioletniego marzyciela - Wojtka. Przywitał nas w drzwiach swojego domu razem z mamą i siostra Amelką. Od początku naszej wizyty nawiązaliśmy bardzo fajny kontakt, chętnie odpowiadał na pytania oraz angażował się w zabawę.

Wojtek to przesympatyczny, pełen energii chłopak. Jego ulubieńcami są pieski z kreskówki „Psi Patrol"- jest nimi zafascynowany. Można powiedzieć, że cały nasz pobyt upłynął w towarzystwie filmowych psiaków. Oglądaliśmy i układaliśmy książeczki-puzzle z bohaterami kreskówki, graliśmy w grę planszową, którą siostra Wojtka nazwała „psi chińczyk", a uwieńczeniem spotkania była zabawa z przyniesionymi przez Wojtka figurkami psiaków i ich pojazdami. Znalazły się tam wszystkie postacie bajki: Rocky, Rubble, Marshall, Skye, Zuma, Ryder i Chase.

Ciekawostką spotkania jest wspólne hobby Amelki i Wojtka, czyli Hobby Horse. Jest to zabawa, w której uczestnicy jeżdżą na atrapie konia, a dokładnie na pluszowej głowie konia na drewnianym patyku. Amelka w swojej kolekcji ma 8 kukiełek. Swoją pacynkę głowy konia na patyku posiada także Wojtek, który razem z siostrą bawi się w ujeżdżanie koni.

Największym marzeniem Wojtka jest zobaczyć wioskę, w której toczy się akcja ulubionej bajki „Psi patrol”. Móc poczuć się jak jej bohater i być może wyruszyć na akcję ratunkową z superpieskami.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Malwina Nędzyńska

email: malwina.nedzynska@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 621

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Wojciech - o. Katowice - Zobaczyć wioskę Psiego Patrolu

Wojciech wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.