Moim marzeniem jest:

Zestaw komputerowy (gamingowy)

Alicja, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-30

Pierwsze spotkanie z naszą Marzycielką Alicją odbyło się online. Alicji w spotkaniu towarzyszyła cała rodzina- rodzice, starszy brat oraz młodsza siostra. Taki zespół towarzyszy Alicji na każdym kroku jej walki z chorobą- niewątpliwie dodaje jej to siły i dostarcza wiele uśmiechu!

Ala to dzielna dziewczyna, która ma wiele marzeń i pasji. Uwielbia LEGO Ninjago, gry komputerowe i Harry’ego Pottera. Podczas naszego spotkania widziałyśmy wiele ułożonych przez Alicję figurek, rozmawialiśmy o miejscach, do których Ala chciałaby dotrzeć, ale nasza rozmowa nabrała prawdziwego rozpędu, kiedy Ala opowiedziała nam jak najchętniej spędza swój czas- grając w gry komputerowe ze swoim starszym bratem!

Dzięki jego pomocy Ala świetnie sobie radzi w bardzo wymagających grach kooperacyjnych czy grach akcji takich jak np. Hogwart Legacy nawiązujące do wspomnianej wcześniej serii Harry Potter. Takie gry wymagają porządnego sprzętu, który jest wielkim marzeniem naszej Alicji! Podczas kiedy nasza Marzycielka dzielnie walczy z chorobą, my przesyłamy Ali i całej jej wspaniałej rodzinie dużo otuchy, życzymy dużo sił do walki i zabieramy się za realizacje tego wspaniałego marzenia!

Relacja: Natalia

spełnienie marzenia

2023-06-06

Oblicza radości są różne - bardzo spontaniczne i energiczne albo ciche, spokojne, pełne mistycyzmu i wewnętrznych odczuć. Nasza Marzycielka wybrała drugi sposób, przez co pokazała nam, że radość, to nie tylko uśmiech, to również magiczne skupienie :)

Ze względu na stan zdrowia Alicji, nasze spotkanie było bardzo którkie. Krótkie, ale przepełnione ogromną falą pozytywnych emocji.

Cieszymy się, że mogliśmy osobiście wręczyć wymarzony zestaw i widzieć z jakim skupieniem i radością w oczach Ala rozpakowuje kolejne pudełka :) Wszystko się zgadza! Sprzęt jest dokładnie taki, jaki Ala sobie wymarzyła. Teraz prośba do brata o podłączenie, żeby rozpocząć pierwsze testy na ulubionych grach.

Alu, bardzo się cieszymy z Twojego marzenia i z tego, że mogliśmy Cię odwiedzić. Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie zarówno Tobie jak i całej rodzinie na długo w pamięci, że przyjdzie czas, kiedy odejdą wszystkie niepokoje. A Wasza wewnętrzna siła pozwoli przetrwać, nawet największe burze! Nie traćcie nadziei!

Relacja: Aneta