Moim marzeniem jest:

Laptop z podświetlaną klawiaturą

Maksym, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-14

Oddział Białystok miał przyjemność poznać Maksyma. Jest to chłopiec z ogromnymi pokładami energii jak wulkan, oczami jak iskierki.
Posiada on przepiękny głos i uwielbia śpiewać. Podobnie też jak układać puzzle, budować z klocków Minecraft, spacerować i zwiedzać ciekawe miejsca.
Jego marzeniem jest laptop taki z podświetlaną klawiaturą, który mógłby mi służyć do nauki, zabawy oraz kontaktu z rodziną.

Pomóżmy Maksymowi spełnić jego marzenie 

spełnienie marzenia

2023-09-22

We wrześniowy piątek w oddziale Białystok mieliśmy niezwykłą przyjemność spełnić marzenie Maksyma. Dzięki mamie chłopca, która utrzymała naszą wizytę w tajemnicy, udało nam się sprawić mu niezwykłą niespodziankę. 

Zaskoczenie widoczne w oczach Maksyma, było jeszcze większe - jak zobaczył trzy zapakowane pudełka - a w nich podświetlana myszka, słuchawki oraz wymarzony laptop z podświetlaną klawiaturą. Radość, która była widoczna na twarzy - niezapomniana.
Serce przepełnia się radością widząc takie szczęście dziecka. Dziękujemy Fundacja DKMS za pomoc w spełnieniu marzenia Maksyma. Dziękujemy również mamie za wspaniałą gościnę.