Moim marzeniem jest:

Klocki LEGO z dinozaurami

Dominik, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-08

W piękne czerwcowe popołudnie mieliśmy zaszczyt spotkać się z Dominikiem i jego mamą w świetlicy szpitalnej. To było wyjątkowe spotkanie, które miało na celu poznanie Dominika i wysłuchanie o jego marzeniu.

W trakcie spotkania spędziliśmy czas razem, rozmawiając i śmiejąc się. Stworzyliśmy przyjazną atmosferę, aby Dominik czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas dzielenia się swoimi pragnieniami.
Dominik, z radością i entuzjazmem, opowiedział nam o tym, czego najbardziej pragnie, czego marzy odkąd pamięta.
Słuchaliśmy uważnie, starając się zrozumieć jego marzenie w najdrobniejszych szczegółach. Byliśmy pełni szacunku dla jego pragnień i gotowi, aby pomóc mu w ich realizacji.

Chłopiec marzy o spotkaniu z youtuberem o imieniu Gilathiss który jest dla niego wielką inspiracją.

Dominik i jego mama wyrazili ogromną wdzięczność za spotkanie i nasze zaangażowanie. Byliśmy poruszeni ich uśmiechami i wdzięcznością.

To spotkanie jest początkiem naszej wspólnej podróży, w której będziemy pracować nad spełnieniem marzenia Dominika. Byliśmy zainspirowani jego siłą i determinacją, a nasze serca napełniła nadzieją na to, że możemy mu pomóc w spełnieniu marzenia w tej trudnej chwili.

spotkanie - zmiana marzenia

2023-08-16

Znowu mieliśmy okazję odwiedzić Dominika w jego przytulnym domu, aby poznać jego nowe marzenie. Tym razem Dominik podzielił się z nami swoją pasją do dinozaurów i marzeniem o zestawie LEGO z nimi.

Widząc, jak oczarowany jest prehistorycznym światem, byliśmy zainspirowani jego zapałem. Chcemy spełnić jego marzenie i dostarczyć mu zestaw LEGO, który pozwoli mu rozwijać zdolności konstrukcyjne i bawić się kreatywnie.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Dominika w realizacji jego marzenia. To piękne, jak marzenia mogą ewoluować i przynosić tyle radości i inspiracji.

spełnienie marzenia

2023-09-21

W czwartkowy wieczór odwiedziliśmy wspaniałego Marzyciela, Dominika, w szpitalu, aby spełnić jego marzenie o zestawie LEGO z dinozaurami - których jest wielkim miłośnikiem. Mimo ograniczonego czasu, udało nam się przekazać pięknie zapakowany prezent wraz z życzeniami od sponsora. Dominik był wzruszony, gdy otworzył prezent i zobaczył swój wymarzony zestaw. Po wręczeniu dyplomu Marzyciela, zabrał się od razu za składanie zestawu, rozpoczynając od dinozaurów, o których z wielkim entuzjazmem opowiadał. Podziękowaliśmy za możliwość spełnienia tego wspaniałego marzenia i pożegnaliśmy się z Dominikiem i jego mamą.

Dominiku, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Spełniaj swoje marzenia i nigdy nie przestawaj marzyć! :)

Serdeczne podziękowania dla Kamili i Krzysztofa, którzy sprawili, że marzenie Dominika stało się rzeczywistością. Dziękujemy za sprawienie uśmiechu na twarzy naszego Marzyciela!