Moim marzeniem jest:

zostać szefem kuchni włoskiej

Emilia, 18 lat

Kategoria: być

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-16

W oddziale krakowskim właśnie poznaliśmy wyjątkowe marzenie Emilii, wesołej nastolatki o uroczym uśmiechu. Jej największą pasją jest gotowanie. Już po chwili rozmowy zorientowałyśmy się, że nasza podopieczna w kuchni czuje się jak ryba w wodzie, a gotowanie to dla niej coś więcej niż zwykłe hobby. Emilka chodzi do technikum gastronomicznego i całą swoją przyszłość wiąże właśnie z gotowaniem. Korzystając z okazji, podpytałyśmy naszą Marzycielkę, jak wyglądają zajęcia w jej szkole i na czym  polegają egzaminy praktyczne. Dowiedziałyśmy się też, jak prawidłowo gotować kaszę. Po kilkunastu minutach naprawdę miłej pogawędki przyszedł czas na zadanie najważniejszego pytania. Emilka bez wahania oświadczyła, że chciałaby pojechać do Włoch, konkretnie do Neapolu,  by tam pod okiem profesjonalnego szefa kuchni odbyć kurs gotowania. Wyjaśniła też, że była już na stażu w Portugalii, a teraz uznała, że czas uzupełnić swoje CV właśnie o kurs kuchni włoskiej. Dodała również, że jednym z jej ulubionych dań jest pizza neapolitana, dlatego zależy jej na wyjeździe właśnie do Neapolu. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak spełnić to piękne i oryginalne marzenie. Mamy nadzieję, że uda nam się to już niedługo, a Emilka wróci z Włoch nie tylko ze wspaniałymi wspomnieniami, ale również z wyjątkowymi umiejętnościami. 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Puczok

email: katarzyna.puczok@mammarzenie.org

tel: +48 696 411 512

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Emilia - o. Kraków - zostać szefem kuchni włoskiej

Emilia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia zostać szefem kuchni włoskiej marzyciela Emilia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN