Moim marzeniem jest:

mecz FC Barcelony na stadionie Camp Nou w Barcelonie

Bartosz, 15 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Warszawa

Status marzenia: niespełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-06

W słoneczny wtorek po południu, udałyśmy się na spotkanie z naszym nowym Marzycielem-Bartkiem. Przywitał nas wraz ze swoją mamą z uśmiechem na twarzy. Przedstawiliśmy się wzajemnie i zasiedliśmy do stołu, aby dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i porozmawiać na najróżniejsze tematy. Chłopiec opowiedział nam trochę o sobie... wolny czas najczęściej spędza na rozmowie ze swoimi przyjaciółmi, graniu w różne gry komputerowe bądź zabawie ze swoim pieskiem-Osim. Na szczęście ma teraz więcej wolnego czasu, w szkole zostały już wystawione oceny, więc może go poświęcić na rozwijanie swoich pasji. Podzielił się również zamiłowaniem do koszykówki. Jego ulubionym graczem jest LeBron James należący do ligi NBA. W obrębie zainteresowań Bartka, znajduje się również kolejny sport – piłka nożna…

Po dłuższej chwili prowadzenia ciekawych i dynamicznych rozmów, przeszliśmy do najważniejszej części naszego spotkania. Zadałyśmy Bartkowi to kluczowe pytanie, jakie jest jego największe, jedyne marzenie. Chłopiec bez dłuższego zastanowienia odparł, iż chciałby zwiedzić stolicę Hiszpanii oraz pójść na mecz ulubionego klubu piłkarskiego- FC Barcelony. Kiedy Marzyciel zdradził nam swoje pragnienie, zobaczyłyśmy w jego oczach blask i radość. Zdałyśmy sobie sprawę, jak bardzo mu na tym zależy. Na szczęście Bartek nie boi się latać samolotem oraz bardzo lubi podróżować. Zwiedzenie, choć zakątka tak pięknego kraju, jakim jest Hiszpania i uczestniczenie w rozgrywkach tak świetnego klubu, jak FC Barcelona będzie dla naszego Marzyciela niezapomnianym przeżyciem, które mamy nadzieję, że pozostanie w jego pamięci na długie, długie lata.
To było wspaniałe spotkanie, pełne uśmiechu i radości. Zrobimy co w naszej mocy, aby spełnić owe marzenie jak najszybciej.