Moim marzeniem jest:

Plac zabaw z huśtawką

Bruno, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Łódź

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-08

Bruno marzy o...

W gorący sobotni poranek spotykamy się z Brunem. Ten przesympatyczny chłopczyk wita nas nieco wstydliwie, chowając się za Mamą. Ale chwile później już się nie wstydzi i opowiada nam o swoich pieskach, zabawach i razem rozszyfrowujemy, jak maja na imię psiaki z Psiego Patrolu na puzzlach, które przywiozłyśmy dla Bruna.

Rozmawiamy o największym marzeniu Bruna, ale ciężko jest mu usiedzieć na miejscu i za chwile biegnie już do brata i razem się bawią. A jakie jest to największe marzenie? Bruno chciałby mieć koło domu płac zabaw, koniecznie z huśtawką, bo uwielbia się huśtać. Super marzenie super chłopaka!

spełnienie marzenia

2023-09-22

Niesamowita radość Bruna!

Takiej radości do łez się nie spodziewałyśmy! Ale od początku - Mamie naszego marzyciela Bruna udało się ukryć przed chłopcem fakt, że plac zabaw został postawiony w ich ogrodzie już rano, więc kiedy przyjeżdżamy po południu Bruno ma ogromną niespodziankę. Na widok placu zabaw Bruno staje jak skamieniały (co na 4-latka jest sygnałem, że jest naprawdę zaskoczony) i z radości łzy stają mu w oczach… ale chwilę później już z radością wspina się na drabinkę i zjeżdża ze zjeżdżalni. Zabawie nie ma końca, ciężko nawet ściągnąć Bruna na kawałek pysznego tortu. Z radością przyglądamy się zabawie Bruna i jego brata, są zachwyceni! Bruno - cieszymy się razem z Tobą, baw się dobrze i nigdy nie przestawaj marzyć!

W imieniu Bruna i naszej Fundacji serdecznie dziękujemy Fundacji DKMS – dzięki Wam udało nam sie spełnić marzenie Bruna!