Moim marzeniem jest:

dostać psa rasy Samojed

Zosia, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-28

Czekaliśmy z niecierpliwością na spotkanie na żywo z naszą małą Marzycielką Zosią – już po wstępnej rozmowie telefonicznej z jej mamą wyczuliśmy, że to przyjazna i wspaniała rodzina. Dowiedzieliśmy się, że Zofia uwielbia zwierzęta i zajęcia plastyczne. Jadąc na spotkanie napotkaliśmy przeszkodę w postaci zepsutego TIRa, który zatarasował nam drogę, ale w końcu dotarliśmy na miejsce, a Zosia cierpliwie na nas czekała przebierając nóżkami z ekscytacji. Żeby przełamać pierwsze lody, wręczyliśmy Marzycielce podarunek z akcesoriami plastycznymi. Zosia od razu zaprowadziła nas do swego pokoju, pokazując ulubioną przytulankę oraz ostatnio narysowanego urodzinowego kota z czapką na głowie i popijającego bubble tea! Chwycił nas za serce plakat na ścianie z modlitwą o zdrowie Zosieńki i opiekę aniołów nad całą rodziną. Wierzymy, że nasza Marzycielka wróci do pełni zdrowia, bo dobrego nastawienia jej nie brakuje. Oprócz starszego brata, Zosia ma również uroczego kotka Bezosa, który przymilał się do wszystkich. W przedszkolu nasza bohaterka tańczyła balet-to naprawdę pełna energii dziewczynka!

Przyszedł czas na rozpoznanie marzenia i odpowiedź była natychmiastowa - pies Samojed! Marzenie było przemyślane i przedyskutowane wcześniej przez całą rodzinę. Nawet obowiązki wynikające z posiadania zwierzaka są już rozdysponowane. Wierzymy, że szczeniak wniesie dużo radości w życie Zosi i całej rodziny, a wspólne spacery z psiakiem jeszcze bardziej zbliżą całą rodzinę do siebie.

Czekamy z niecierpliwością na dzień, w którym zawieziemy małego Samojeda do naszej Marzycielki.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zosia - o. Wrocław - dostać psa rasy Samojed

Zosia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia dostać psa rasy Samojed marzyciela Zosia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN