Moim marzeniem jest:

Youtubera Paliona

Ignacy, 6 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-09

Do poznania marzenia Ignasia podchodziliśmy dwa razy. Przy pierwszym spotkaniu Sześciolatek był tak pochłonięty grą na telefonie, że żadne prośby i groźby ;) nie były w stanie odciągnąć go od tej przyjemności i skłonić do wyartykułowania swojego marzenia :) Przy drugim podejściu zastaliśmy chyba innego Chłopca! ;) Bez telefonu w ręku, spokojny, rozmowny, zaciekawiony nami, chętnie opowiadał o swoich zainteresowaniach - układaniu klocków lego i graniu w Minecrafta. Jednak najbardziej oczy błyszczały naszemu Marzycielowi gdy mówił o Palionie -youtuberze- którym jest zafascynowany. Pokazał nam jego zdjęcie z autografem i dedykacją oraz zeszyt z okładką z motywem Paliona. I z tą postacią wiąże się największe marzenie Ignasia - chciałby spotkać się ze swoim idolem na żywo. Zatem wszystkie ręce na pokład i działamy w tej sprawie!

spełnienie marzenia

2024-01-11

Miałam niezwykłą przyjemność towarzyszyć Ignacemu z Bydgoszczy i Alicji z okolic Szczecina w spełnieniu ich wielkiego marzenia – spotkaniu z ukochanym youtuberem Palionem.

Gdy tylko przekroczyliśmy próg jego mieszkania, atmosfera od razu stała się niezwykle serdeczna i przyjazna. Palion przywitał ich uściskiem, sprawiając, że dzieci poczuły się wyjątkowo.

Palion, znany youtuber, zajmuje się głównie tworzeniem rozrywkowych filmów, gier wideo oraz vlogów na swoim kanale. Jego kreatywność i pozytywna energia zawsze przyciągają uwagę dzieci, a Ignacy i Alicja byli niezwykle podekscytowani, mając okazję spotkać swojego idola osobiście.

Podczas wspólnego czasu Palion nie tylko rozmawiał z Ignacym i Alicją o ich wspólnych zainteresowaniach, ale także zorganizował sesję wspólnego grania w nową grę. Rozmowy na temat ulubionych postaci i fascynujących przygód przeplatały się, tworząc niezapomniane chwile.

Alicja podzieliła się z Palionem swoim pomysłem na prowadzenie kanału na YouTube, poświęconego gotowaniu. Zdradziła mu także przepis na swoje ulubione danie – pizzę. Okazało się, że to również ulubione danie Paliona. Ignacy dzielił się swoimi przygodami, jakie przeżywał w wirtualnym świecie gier.

Zanim weszli do mieszkania, Ignacy i Alicja odczuwali mieszankę ekscytacji i lekkiej tremy. Moment otwarcia drzwi przez Maję, dziewczynę Paliona, dodatkowo ich zaskoczył, ale szybko okazało się, że to wyjątkowy wstęp do niesamowitego spotkania. Kiedy wszyscy usiedli na wygodnej kanapie, atmosfera stała się naprawdę swobodna, a Ignacy, Alicja i Palion zaczęli się świetnie dogadywać. To było niezwykłe spełnienie marzenia dla obojga dzieci, które na zawsze pozostanie w ich sercach.