Moim marzeniem jest:

Wyjazd na mecz Realu Madryt i spotkanie z piłkarzami

Nikodem, 11 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-13

W środę 13 września, w piękny słoneczny dzień, odwiedziliśmy 11 letniego Nikodema. Od progu przywitał nas bardzo serdecznie i z szerokim uśmiechem. Okazało się, że Nikodem jest świetnie przygotowany do rozmowy, bo dużo wiedział o Fundacji i czym się zajmujemy. Po krótkim wprowadzeniu przeszliśmy do tematu marzeń i tego jednego, największego, które bardzo chcieliśmy usłyszeć. Tutaj rozmowa zrobiła się nieco bardziej rzeczowa. Zaczęły się rodzić pomysły i dylematy. W toku tych rozważań okazało się, że Niko interesuje się sportem, a najbardziej piłką nożną. Przed chorobą codziennie po kilka godzin grał w piłkę i z utęsknieniem czeka, aż będzie mógł do tego wrócić. Marzy, by w przyszłości, po zakończeniu własnej kariery piłkarza, zostać managerem klubu i poprowadzić swoją drużynę zawodników po puchar Mistrzów Świata. Drugą ogromną pasją chłopca jest jazda na rowerze i wielogodzinne rajdy po lesie z przyjaciółmi. Do każdej z tych pasji Nikoś miał pomysł na marzenie, plus kilka innych w zanadrzu. Wiedzieliśmy, że chłopak nie będzie miał łatwo w podjęciu decyzji. Zapał z jakim opisywał nam te dwie pasje wyraźnie wskazywał jak wiele miejsca zajmują w jego sercu. Podpowiedzieliśmy mu, żeby wybrał to, do czego serce się rwie najmocniej. Tak też zrobił. Po pełnej napięcia ciszy, z błyskiem w oku i szerokim uśmiechem na twarzy, ogłosił nam swoją decyzję.

 Niko pragnie pojechać na mecz Realu Madryt, swojej ulubionej drużyny oraz spotkać się z zawodnikami. Nigdy jeszcze nie był na meczu za granicą a już w ogóle na meczu swojej ukochanej drużyny. Chciałby poczuć prawdziwe stadionowe emocje, przeżyć niezapomnianą przygodę i mieć co opowiadać rodzinie i przyjaciołom. Wszystko to skrupulatnie zanotowaliśmy co niniejszym Wam prezentujemy. I tu nie pozostaje nam już nic innego, jak zakasać rękawy i wziąć się do wytrwałej pracy by zrobić wszystko, aby któregoś dnia, na jednym z meczy Realu Madryt, wśród kibiców zasiadł właśnie Nikodem.

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Małgorzata Bugajska

email: trojmiasto@mammarzenie.org

tel: +48 606 665 692

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Nikodem - o. Trójmiasto - Wyjazd na mecz Realu Madryt i spotkanie z piłkarzami

Nikodem wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd na mecz Realu Madryt i spotkanie z piłkarzami marzyciela Nikodem.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN