Moim marzeniem jest:

dron DJI Mini 3 Pro RC wraz z dodatkowymi akumulatorami

Piotr, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-10

10 września mieliśmy wyjątkową okazję poznać naszego nowego Marzyciela – Piotrka. Chłopak jest niezwykle uzdolniony, pełen pasji i entuzjazmu. Rozmowa z nim była inspirująca i niezapomniana.

Piotrek opowiedział nam o swojej pasji do kręcenia filmów. Zajmuje się tym już od pewnego czasu, szczególnie w kontekście wydarzeń w swojej szkole. Jego filmy były publikowane na oficjalnym profilu szkoły na Facebooku, co cieszyło zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Piotrek podkreślił, jak ważne dla niego jest, aby filmy były wykonane w jak najlepszej jakości.

Ponadto, marzyciel uwielbia Lego oraz Gwiezdne Wojny. Rozmawialiśmy o tym, jak bardzo inspirujące dla niego są te światy, a także o tym, jak próbuje je łączyć z filmowaniem.

Piotrek jest specjalistą, jeśli chodzi o regulacje prawne oraz specyfikacje techniczne dronów. Opowiedział nam o swoich doświadczeniach z amatorskim dronem, które zdobył wcześniej. Wyjaśnił, jak ważne są dla niego właściwości techniczne dronów i jak chciałby wykorzystać swoją wiedzę, aby w przyszłości spełnić swoje marzenie o profesjonalnym dronie.

Największym marzeniem Piotrka jest profesjonalny dron DJI Mini 3 Pro RC wraz z dodatkowymi akumulatorami (by móc latać jak najdłużej), którym mógłby kręcić filmy w jeszcze lepszej jakości, zarówno dla strony szkoły, jak i w ramach swoich prywatnych projektów.

Było to naprawdę inspirujące spotkanie, które pozwoliło nam zrozumieć pasję Piotrka. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak spełnić to marzenie!

spełnienie marzenia

2024-02-24

Dla Piotrka, Marzyciela z Fundacji Mam Marzenie dzień, który zapamiętał na zawsze, zaczął się zupełnie zwyczajnie. Jego mama jedyna wiedząca o nadchodzącej niespodziance, czekała z niecierpliwością na przyjazd wolontariuszy. Uśmiechnięci zapukaliśmy do drzwi. Piotrek był zaszokowany myślał jednak, że chodzi o doprecyzowanie parametrów jego wymarzonego drona. Cały czas nieświadomy, że jego największe marzenie jest już tak blisko. Był wesoły i rozmowny, ciesząc się z towarzystwa wolontariuszy, którzy zręcznie ukrywali prawdziwy powód swojej wizyty. Graliśmy w grę karcianą, a kiedy atmosfera była już na szczycie radości i zabawy, nadszedł czas na niespodziankę. Oczom Marzyciela ukazał się zapakowany w zielony papier karton. Piotrek, zaciekawiony, patrzył z zainteresowaniem, co się dzieje. "Czy to dla mnie?"- spytał, a kiedy uświadomił sobie, że to jego marzenie spełnia się na jego oczach, jego serce zabiło mocniej. Z uśmiechem od ucha do ucha, zabrał się do rozpakowywania prezentu. Jego oczy świeciły się radością, kiedy dostrzegł każdy element profesjonalnego drona. Już w trakcie rozpakowywania wiedział, co jest do czego i gdzie co należy podłączyć. Czytał instrukcje, którą zdawał się znać na pamięć z kilkudziesięciu filmów na YouTube, jakie obejrzał w tematyce dronów. Gdy wreszcie sprzęt był gotowy do lotu, Piotrek czuł w sercu ekscytację i podekscytowanie, jakiego dawno nie doświadczał.

Jeszcze tego samego dnia Piotrek wyszedł na podwórko, gdzie mógł bez przeszkód przetestować swoje nowe urządzenie. Kiedy dron wzbił się w powietrze, jego uśmiech był nie do ukrycia. Był jak prawdziwy pilot, sterujący maszyną z precyzją i zapałem. Nieśmiało, ale coraz pewniej, zaczął eksplorować możliwości drona, kręcąc pierwsze ujęcia z lotu ptaka. Po udanym locie, kiedy dron bezpiecznie wylądował z powrotem na ziemi, Piotrek był pełen zachwytu. To był dla niego niezapomniany moment, kiedy jego marzenie stało się rzeczywistością. Już wkrótce planował kolejne loty, nowe filmowe projekty i pomysły, które mógłby zrealizować dzięki swojemu nowemu sprzętowi. Jego pasja do filmowania i dronów właśnie otrzymała nowe skrzydła, a on sam czuł się jak prawdziwy twórca, gotowy podbijać niebo i tworzyć niezwykłe historie z perspektywy lotu ptaka.
Za spełnienie marzenia dziękujemy placówce Uniwersytety WSB Merito! Bez Was ta realizacja nie byłaby możliwa.