Moim marzeniem jest:

Kolekcja figurek z popularnego kanału na YouTube

Kacper, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Przyjaciele Fundacji

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-14

Kapitan Ameryka, Iron Men czy Black Panther to postacie, które imponują Kacprowi. Bardzo lubi się nimi bawić i wymyślać historię do całej zabawy. Jednak to nie jedyne zainteresowania chłopca. Uwielbia wraz z mamą składać budowle (konstrukcje) z klocków LEGO. Ma już wielki statek, który przypomina rekina, dinozaura czy dużego Iron Men'a. Marzyciel jest otwarty, wygadany i wie czego pragnie. Lubi rozmawiać oraz bawić się swoimi ulubionymi zabawkami.

Jeszcze do niedawna były to pluszowe smoki czy misie jednak nasz Marzyciel dorasta. Jego zainteresowania się zmieniają.

W swoim domu rodzinnym ma kota, z którym lubi spędzać czas. Dodatkowo Kacper lubi grać w gry na PlayStation czy telefonie komórkowym. W chwili obecnej z racji choroby ma nauczanie zdalne w domu, w których dzielnie pomaga mama.

W temacie malowania swoich marzeń na początku Marzyciel nie był, aż tak bardzo pozytywnie zaangażowany. Jednak na początku wspólnie zaczęliśmy odrysowywać nasze dłonie. To przełamało pierwsze lody w tym temacie. Następnie rozpoczęliśmy temat marzeń i ich malowania.
Chłopiec nie chciał, abyśmy podglądali jednak nie mogliśmy się oprzeć, aby nie zerkać na kartkę.

Na początku głową, ręce czy nogi. Następnie kolorowa postać ze znakiem na koszulce. O co może chodzić? Długo myśleliśmy i zgadywaliśmy jednak potrzebna była pomoc Marzyciela.

Na kanale YouTube, Bella&Vito prezentują różnego typu zabawki, a nasz Kacper bardzo je lubi. Jego największym marzeniem na chwilę obecną jest posiadać kolekcje figurek z Roblox. Kacper ma już miejsce w pokoju na te postacie na półce i marzy, aby móc się nimi pobawić. My widzimy, że marzenie jest zgodne z zainteresowaniami Marzyciela i w pełni sprawi to radość chłopcu. Przystępujemy do aktywnego poszukiwania darczyńców tego zabawkowego marzenia.

Na sam koniec mocno wyściskaliśmy się wspólnie i działamy z realizacją marzenia.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Mateusz Mostowski

email: mateusz.mostowski@mammarzenie.org

tel: +48 722 229 869

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Kacper - o. Poznań - Kolekcja figurek z popularnego kanału na YouTube

Kacper wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Kolekcja figurek z popularnego kanału na YouTube marzyciela Kacper.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN