Moim marzeniem jest:

Zestaw gamingowy (komputer, klawiatura, myszka, słuchawki, światła led).

Franciszek, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-30

Franek to dwunastoletni pasjonat sportu. Uczy się w szkole sportowej, gra w piłkę nożną i koszykówkę. Lubi też pływać i w tej dyscyplinie ma spore osiągnięcia – zdobył 2 złote medale w różnych zawodach. Jest też kibicem Lecha Poznań oraz Lechii. Jego ulubieni piłkarze to Virgil Van Dijk i Marcus Rashford. Franek w przyszłości chciałby być snajperem w wojsku. Wolny czas lubi spędzać z kolegami grając w Minecrafta.

Nasze pierwsze spotkanie z Frankiem odbyło się w UCK w Gdańsku. Franek był nieco onieśmielony i lekko przygnębiony, ponieważ czekało go w najbliższym czasie dość uciążliwe leczenie.

Podczas pierwszego spotkania Franek powiedział, że chciałby dostać najnowszego X-boxa, aby grać w najnowsze gry. Franku dziękujemy za spotkanie i pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć!

spotkanie - zmiana marzenia

2023-10-05

Od mamy Franka dowiedzieliśmy się, ze Franek przemyślał jeszcze raz i chciałby zmienić marzenie. Podczas naszego drugiego spotkania (online) Franek był już po operacji, w dużo lepszym nastroju. Dzielił się swoimi przeżyciami i cieszył, że niedługo wraca do domu.

Franek powiedział nam, że bardzo chciałby urządzić swój pokój gamingowy. Dlatego marzy o zestawie gamingowym – komputer, monitor, słuchawki  z gadżetami i światełkami.

Franku dziękujemy za spotkanie. Nigdy nie przestawaj marzyć!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Lidia Glapiak

email: lidia.glapiak@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Franciszek - o. Trójmiasto - Zestaw gamingowy (komputer, klawiatura, myszka, słuchawki, światła led).

Franciszek wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zestaw gamingowy (komputer, klawiatura, myszka, słuchawki, światła led). marzyciela Franciszek.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN