Moim marzeniem jest:

Lalkę American Girl

Janina, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

spotkanie - poznanie marzenia

2023-10-27

W piątkowe popołudnie wybraliśmy się do Chorzowa, by poznać marzenie Janiny. Dzień był deszczowy i zimny, można by rzec 'pogoda pod psem'. Jednak spotkanie z Janką zamieniło go w radosny, ciepły czas pełen niezapomnianych wrażeń.

Janka ma dziewięć lat i nie identyfikuje się typowo z kolorami, które dziewczynki zazwyczaj lubią, takie jak różowy. Dla niej kolory odnoszą się do natury, a ta natura to przede wszystkim wilki. Jej otoczenie, a zwłaszcza jej mieszkanie, to swego rodzaju królestwo wilków, gdzie na każdym kroku spotykaliśmy spojrzenia tych majestatycznych i groźnych zwierząt.

Ciekawiło nas, dlaczego Janka właśnie wilki a nie inne zwierzęta? Jej odpowiedź zaintrygowała nas.

Janka wyjaśniła, że wilki są dla niej symbolem siły i odwagi. Fascynacja tymi zwierzętami sięga również jej mamy, która wybrała głowę wilka jako wzór na swoim tatuażu.

Nasza marzycielka, Janka, to marzycielka z wielką literą. Przygotowała listę swoich marzeń, które wspólnie z nią odczytaliśmy. Warto dodać, że każde marzenie było przez nią dokładnie omówione, jasne i przejrzyste.

Spośród wszystkich marzeń, które Janka zapisała, wybór nie był łatwy. Po długich namysłach, Janka zdecydowała się na dużą Bazę Psiego Patrolu. Psi Patrol to jej ulubiona bajka.

Janka to niezwykle mądra i inteligentna dziewczynka, która regularnie nas zaskakiwała zabawnymi oraz ciekawymi spostrzeżeniami. Jest pełna energii i pasji.

Bez wątpienia możemy śmiało powiedzieć o niej: Super Marzycielka :)

spotkanie - zmiana marzenia

2024-04-16

Marzenia się spełniają - taką myśl przyświeca naszym działaniom. Jednakże mogą pojawić się okoliczności, któe uniemożliwiają spełnienie konkretnego marzenia. Taka sytuacja przydarzyła się naszej marzycielce Janinie.

Jej pierwotnym marzeniem była Baza Psiego Patrolu. Niestety okazało się, że konkretny model, który sobie wymarzyła, jest nieosiągalny. Dlatego też, na początku kwietnia, spotkaliśmy się z Janiną, aby omówić, co w tej sytuacji robimy. **Po wysłuchaniu relacji z naszych działań i po chwili zastanowienia się, Janina postanowiła zmienić swoje marzenie.**

Drugim marzeniem Janiny jest Lalka American girl.

spełnienie marzenia

2024-06-08

W sobotnie popołudnie, w urokliwej restauracji "Kartel", wraz z Zuzanną i Martyną z projektu „Śladem marzeń”, spełniliśmy marzenie naszej małej marzycielki, Janiny. Spotkanie odbyło się w przytulnej atmosferze, pełnej radości i emocji.

Janina, pełna oczekiwania i uśmiechu, przyszła na spotkanie ze swoją mamą. Gdy wręczyliśmy jej wymarzoną lalkę "American Girl", radość na jej twarzy była bezcenna. Lalka natychmiast stała się jej najlepszą towarzyszką zabaw i rozmów, a Janina szybko zaczęła snuć plany na wspólne przygody.

Czas spędzony w "Kartelu" był pełen śmiechu, zabawy i serdecznych rozmów. Janina i jej mama delektowały się pysznymi potrawami serwowanymi przez restaurację, co dodatkowo podkreśliło wyjątkowość tego dnia.

To spotkanie było naprawdę wyjątkowe, pełne magii i dziecięcej radości. Na zakończenie chcielibyśmy wyrazić naszą ogromną wdzięczność restauracji "Kartel" za wspaniałą gościnność i pomoc w realizacji marzenia Janiny oraz Zuzi i Martynie, które realizując projekt "Śladem Marzeń", sprawiły, że udało się spełnić to marzenie!
Wasze wsparcie uczyniło ten dzień naprawdę niezapomnianym.

Dziękujemy z całego serca!

Śladem Marzeń