Moim marzeniem jest:

Dostać iPada Pro

Oliwia, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-11-03

W piątkowe popołudnie miałyśmy okazję, aby połączyć się online z naszą Marzycielką Oliwią i poznać jej marzenie.

Dziewczynka jest osobą wielu zainteresowań. Uwielbia słuchać rożnych gatunków muzyki, a jej ulubionym polskim zespołem jest Myslovitz. Podróże też są ich elementem, a w przyszłości chciałaby zwiedzić jak największą cześć świata i odwiedzić wszystkie parki narodowe. Czas wolny spędza grając w gry rytmiczne, oglądając filmy, czy czytając książki autorów takich jak Franz Kafka, Agatha Christie oraz Sylvia Plath.

Jednak to, czym Oliwka interesuje się najbardziej, jest fotografia i rysowanie. Dlatego też zapytana o to, co jest jej marzeniem, bez zastanowienia wymieniła iPada, który dzięki swoim funkcjom mógłby wspierać rozwój obydwóch pasji. Dziewczynka bez problemu będzie mogła zarówno robić zdjęcia krajobrazów, jak i tworzyć na nim wszelkiego rodzaju grafiki czy portrety. Jest ona tegoroczną ósmoklasistką, dlatego profil szkoły, do której chciałaby później uczęszczać jest związany właśnie z fotografią. 

Cieszymy się, że mogłyśmy poznać marzenie Oliwki i mamy nadzieje, że jego realizacja jak naszybciej dojdzie do skutku. 

spełnienie marzenia

2023-12-20

Grudzień to magiczny czas, który kojarzy nam się z dostawaniem, ale i obdarowywaniem innych prezentami. My również miałyśmy okazję poczuć się jak pomocnicy Mikołaja i wywołać uśmiech, przekazując wymarzoną przesyłkę.

W przedświąteczne popołudnie, połączyłyśmy się z naszą Marzycielką Oliwką, pod pretekstem złożenia świątecznych życzeń. Dziewczynka nie spodziewała się tego, co zaraz miało nastąpić. Nie miała ona pojęcia, że przesyłka zawierająca to o czym najbardziej marzy, czeka już u niej w domu. Podczas miłej, pełnej śmiechu rozmowy w końcu nadszedł moment kulminacyjny, w którym to mama Oliwki wręczyła jej paczkę. Jakże ogromne było jej zdziwienie. Niespodzianka się udała, jak Marzycielka przyznała, kompletnie się tego nie spodziewała. Z wielką radością odpakowała zawartość paczki, w której znajdował się wymarzony iPad. Emocje udzieliły się wszystkim.

Bardzo się cieszymy Oliwko, że mogłyśmy uczestniczyć w spełnieniu Twojego marzenia.  Dziękujemy za Twój uśmiech, entuzjazm i poznanie Twoich pasji. Życzymy Ci ciągłego rozwoju i mocno trzymamy kciuki za egzaminy ósmoklasisty, które umożliwią Ci dostanie się do wymarzonej szkoły o profilu fotograficznym. Powodzenia!