Moim marzeniem jest:

Laptop

Eryk, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-25

W piątkowe popołudnie mieliśmy okazję poznać naszego nowego Marzyciela, który ma na imię Eryk.

Jest on przemiłym chłopcem, któremu uśmiech podczas naszego pierwszego spotkania nie schodził z twarzy. Początkowo Eryk troszkę się nas wstydził, ale jak opowiedziałyśmy mu o naszej fundacji o tym co robimy, to śmiało opowiedział nam kilka rzeczy o sobie. Eryk ma 7 lat i bardzo lubi w wolnym czasie grać, szczególnie na konsoli razem ze swoim tatą oraz, że ma starszą od siebie siostrę. Po krótkim przedstawieniu siebie nawzajem, okazało się, że Eryk jest bardzo zdecydowany, jeżeli chodzi o jego marzenia. Na pierwszym miejscu chłopiec stawia marzenia o posiadaniu własnego laptopa. Kiedy podpytaliśmy Eryka, co by robił na swoim laptopie, odpowiedział, że głównie grał, czyli to co większość z nas na laptopach robi :)

Cieszymy się, że mogliśmu poznać Eryka, a teraz spieszymy zrobić, co w naszej mocy a spełnić marzenia naszego Marzyciela!

spełnienie marzenia

2024-02-25

W niedzielę rano w 3-osobowej ekipie wyruszyłyśmy na spełnienie marzenia 8-letniego Eryka. Spotkanie odbyło się w domu naszego Marzyciela.

Już wjeżdżając na teren ich posesji, zauważyłyśmy Eryka wyglądającego nas w oknie – tak bardzo nie mógł doczekać się naszego przyjazdu! Chłopak wraz ze swoimi rodzicami przywitał nas już na korytarzu, skąd zaprosił nas do salonu, gdzie niecierpliwie czekał na swojego gamingowego laptopa. Mama Eryka poczęstowała nas przepysznym ciastem i herbatą. Okazało się, że Eryk interesuje się samochodami i grami komputerowymi, a jego ulubioną grą jest Minecraft.

Od razu po otwarciu i uruchomieniu laptopa, pomogłyśmy mu zainstalować pierwszą grę, aby móc zobaczyć chociaż przez chwilę, jak nasz Marzyciela gra w swoje ulubione gry. Następnie Eryk zaprosił nas do swojego pokoju, gdzie pokazał nam swoją kolekcje samochodów. W pokoju Eryka miałyśmy również okazję pograć razem na Xboxie. Okazało się, że Eryk jest niesamowitym kierowcą. Był bardzo szczęśliwy i uśmiechnięty przez cały czas naszego spotkania, pod koniec pobytu u Eryka pobawiliśmy na dworze, gdzie nasz Marzyciel pokazał nam jak jeździ na swoim czerwonym rowerze, bo czerwony to jest ulubiony kolor Eryka.