Moim marzeniem jest:

Zobaczyć Studio Harry Pottera

Karolina, 12 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Olsztyn

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-11-05

Trójka wolontariuszy w jesienny dzień udała się odwiedzić naszą nową Marzycielkę - Karolinę. Karolina jest największą fanką Harrego Pottera. Jako prezent lodołamacz dostała od nas puzzle z motywem jej ulubionego filmu. Przywitała nas również ubrana w bordowy sweterek z motywem Harrego Pottera. Możecie nam wierzyć, że to prawdziwa fanka :) 

Karolina bardzo lubi chodzić do szkoły, gdzie pilnie się uczy i spędza czas w mini zoo, w którym jest ogrom niesamowitych zwierząt. Karolina opowiadała nam o strusiach, owcach, kozach, królikach i jej ulubionych - koniach. Jazda konna to jedna z pasji dziewczynki. Marzycielka zdradziła nam, że jej patronusem byłby brązowy koń.

Dziewczynka mieszka z 4 silnymi kobietami - mamą i 3. siostrami, więc ma idealne wzory do naśladowania. Do ich rodziny należą także 3 pocieszne psy i kotek.

Karoliny największym marzeniem jest wyjazd do Londynu do Harry Potter Studio, gdzie przez jeden dzień spędziłaby czas w czarodziejskim zamku otaczając się wspaniałymi atrakcjami z filmu.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Ewa Zdańkowska

email: ewa.zdankowska@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 627

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Karolina - o. Olsztyn - Zobaczyć Studio Harry Pottera

Karolina wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zobaczyć Studio Harry Pottera marzyciela Karolina.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN