Moim marzeniem jest:

Konsola MICROSOFT XBOX Series X

Michał, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: zaadoptowane

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-12-05

We wtorkowy wieczór wraz z trójką wolontariuszy poznaliśmy Marzenie Michała.

Spotkanie odbyło się online, bo Michał to prawie dorosły chłopak, który z wielką łatwością ogarnia komputery i tak prowadzone spotkania ;-)

Michał jest bardzo pracowitym, rozwijającym się młodym mechanikiem. Na co dzień uczy się w szkole zawodowej przygotowującej go właśnie do tego fachu.

Natomiast, nie samą pracą człowiek żyje! Nasz Marzyciel to także wielki pasjonat gier komputerowych. Uwielbia m.in. grę Fifa czy Forza Horizon. Ta ostatnia, to gra wyścigowa w otwartym świecie, więc wszystko pięknie się łączy w pasję do aut. Jego ulubiona marka samochodów to niezawodne i szybkie BMW.

Niestety jego stara konsola jest bardzo wiekowa, zacina się i przegrzewa. Zamiast relaksować to frustruje.

I w tym momencie wchodzimy MY! Fundacja Mam marzenie "cali na zielono" ze spotkaniem online! Dzięki temu, że spotkanie odbyło się wirtualnie, szybko opanowaliśmy wszelkie nieśmiałości.

Po tak zwanym "small talk" przeszliśmy do kulminacji, a jednocześnie celu naszej rozmowy czyli poznanie marzenia. Michał wybrał kategorię "DOSTAĆ",  widać było, że był bardzo zdecydowany, pomimo naszych pytań - czy na pewno? stanowczo wybrał nową konsolę, a dokładnie MICROSOFT XBOX Series X z napędem Blu-ray 4K UHD. Nazwa szczegółowa, podana przez Michała, by nie pomylić się przy realizacji spełnienia marzenia.

Michale, miło było poznać Ciebie oraz Twoje marzenie. Mamy nadzieję, że poznamy się bliżej przy wręczaniu Twojego marzenia. Liczymy też na mały pojedynek w Forza Horizon :)

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc w realizacji marzenia Michała - młodego, prosperującego mechanika i pasjonata gier zapraszamy do kontaktu.

 

Relacja: Karolina

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Aneta Róg

email: aneta.rog@mammarzenie.org

tel: +48 795738267

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Michał - o. Rzeszów - Konsola MICROSOFT XBOX Series X

Michał wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.