Moim marzeniem jest:

Zestaw do streamingu (Dynamiczny mikrofon wokalny Shure SM7dB, Obrotowy wysięgnik Elgato Wave Mic Arm (Low Profile), Elgato Stream Deck XL, TC Helicon GO XLR MINI - Mikser do transmisji online z interfejsem Audio/USB)

Kamil, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-12-20

Grudniowym popołudniem mieliśmy przyjemność spotkać się z naszym nowym Marzycielem Kamilem. Nastolatek jest w trybie nauczania domowego, dlatego też rzadko wychodzi z domu. Jednak przez to, że ma wiele zainteresowań, za bardzo się nie nudzi.

Kamil wspomniał na początku naszego spotkania, że interesuje się motoryzacją, a przy tym często ogląda youtubera Buddę TV, który prowadzi kanał tożsamy z jego zainteresowaniami. Jednak nie jest to jego największa pasja.

Poza motoryzacją Marzyciel podczas długiego pobytu w domu doskonali się w grach komputerowych. Dlatego też zaczął swoją przygodę ze streamingiem, czyli udostępnianiem na żywo swoich zmagań w tych grach. Razem ze swoim bratem ciotecznym rozwijają swoje zainteresowania i prowadzą live-y na platformie streamingowej.

Jako, że nasz Marzyciel na co dzień w szkole zajmuje się grafiką, sam próbuje montować i edytować swoje filmy. Niestety, poprzez słabą jakość sprzętu, jaki posiada nie jest w stanie w pełni wykorzystać swoich umiejętności. 

Podczas spotkania powoli zaczęliśmy zmierzać do kulminacyjnego momentu, czyli pytania o największe marzenie. Wybór może się wydawać oczywisty. Marzeniem Kamila jest zestaw do streamingu, po to, by mógł w pełni korzystać ze swoich umiejętności i dzielić się nimi z innymi, a przy tym robić to, co mu sprawia największą przyjemność.

Jeśli chcesz pomóc w realizacji tego marzenia, skontaktuj się z nami.

spełnienie marzenia

2024-03-03

W niedzielne popołudnie, mieliśmy przyjemność zrealizować marzenie 16 letniego Kamila.
Z racji, że Kamil w wolnym czasie  streamuje na różnych platformach swoje gry, wymarzył sobie zestaw, który pozwoli mu podnieść poziom swojego przekazu i będzie bardziej profesjonalny.
Realizacja odbyła się w jego domu, jednak Kamil nie miał o niczym pojęcia. W niespodziankę zaangażowaliśmy jego mamę, dlatego wszystko udało się bez jego podejrzeń. Gdy zadzwonił dzwonek do drzwi, bez namysłu na prośbę mamy Kamil otworzył drzwi gdzie już czekaliśmy na niego z jego marzeniem. W domu zastaliśmy jeszcze jego rodziców jak i jego brata ciotecznego. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy byli podekscytowani i czekali, aż Kamil rozpakuje swoje marzenie. Marzyciel opowiedział nam co nie co o swoich pasjach, nie tylko o streamingu ale i o wyczynowej jeździe na rowerze . Po niedługiej rozmowie z rodziną i małym poczęstunku Marzyciel zaczął rozpakowywać swój prezent. Kamil po rozpakowaniu marzenia wszystko nam objaśnił i pokazał, co do czego służy. Pokazał nam również swoje stanowisko do streamingu w swoim pokoju. Spędziliśmy z Kamilem super czas i serdecznie życzymy sukcesów w tym co robi i masy obserwatorów.