Moim marzeniem jest:

Zestaw do streamingu (Dynamiczny mikrofon wokalny Shure SM7dB, Obrotowy wysięgnik Elgato Wave Mic Arm (Low Profile), Elgato Stream Deck XL, TC Helicon GO XLR MINI - Mikser do transmisji online z interfejsem Audio/USB)

Kamil, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-12-20

Grudniowym popołudniem mieliśmy przyjemność spotkać się z naszym nowym Marzycielem Kamilem. Nastolatek jest w trybie nauczania domowego, dlatego też rzadko wychodzi z domu. Jednak przez to, że ma wiele zainteresowań, za bardzo się nie nudzi.

Kamil wspomniał na początku naszego spotkania, że interesuje się motoryzacją, a przy tym często ogląda youtubera Buddę TV, który prowadzi kanał tożsamy z jego zainteresowaniami. Jednak nie jest to jego największa pasja.

Poza motoryzacją Marzyciel podczas długiego pobytu w domu doskonali się w grach komputerowych. Dlatego też zaczął swoją przygodę ze streamingiem, czyli udostępnianiem na żywo swoich zmagań w tych grach. Razem ze swoim bratem ciotecznym rozwijają swoje zainteresowania i prowadzą live-y na platformie streamingowej.

Jako, że nasz Marzyciel na co dzień w szkole zajmuje się grafiką, sam próbuje montować i edytować swoje filmy. Niestety, poprzez słabą jakość sprzętu, jaki posiada nie jest w stanie w pełni wykorzystać swoich umiejętności. 

Podczas spotkania powoli zaczęliśmy zmierzać do kulminacyjnego momentu, czyli pytania o największe marzenie. Wybór może się wydawać oczywisty. Marzeniem Kamila jest zestaw do streamingu, po to, by mógł w pełni korzystać ze swoich umiejętności i dzielić się nimi z innymi, a przy tym robić to, co mu sprawia największą przyjemność.

Jeśli chcesz pomóc w realizacji tego marzenia, skontaktuj się z nami.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Oskar Górka

email: oskar.gorka@mammarzenie,org

tel: +48 602 334 850

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Kamil - o. Warszawa - Zestaw do streamingu (Dynamiczny mikrofon wokalny Shure SM7dB, Obrotowy wysięgnik Elgato Wave Mic Arm (Low Profile), Elgato Stream Deck XL, TC Helicon GO XLR MINI - Mikser do transmisji online z interfejsem Audio/USB)

Kamil wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zestaw do streamingu (Dynamiczny mikrofon wokalny Shure SM7dB, Obrotowy wysięgnik Elgato Wave Mic Arm (Low Profile), Elgato Stream Deck XL, TC Helicon GO XLR MINI - Mikser do transmisji online z interfejsem Audio/USB) marzyciela Kamil.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN