Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Julią Żugaj

Amelka, 12 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-17

Za nami kolejne spotkanie online, w którym, w styczniowy wieczór uczestniczyły wolontariuszki Aneta, Ola i Karolina. Wspólnie poznałyśmy marzenie szóstoklasistki Amelii.

Na początek, by przełamać lody porozmawiałyśmy sobie o zainteresowaniach i hobby. Nasza Marzycielka to wesoła, otwarta dziewczynka o pięknych dużych oczach. W przyszłości chciałaby zostać kosmetyczką, jest tak ambitna, że już ćwiczy warsztat, a jej wierną modelką do szkoleń jest jej kochana Babcia. W wolnych chwilach lubi rysować oraz śpiewać. Jej największą idolką jest Julia Żugaj. Jest to piosenkarka oraz influencerka, którą Amelia śledzi od początku jej aktywności w mediach społecznościowych. Jej filmiki dotyczą life style, muzyki, psów i to wszystko łączy się z naszą Marzycielką, która także posiada dwa śliczne pieski Yorki.

Na początku naszej rozmowy Amelka podała marzenie dostać komputer stacjonarny, na którym mogłaby odrabiać zadania domowe, tworzyć prezentacje do szkoły, czy ćwiczyć na lekcje informatyki. Po za tym oczywiście taki komputer mógłby służyć do rozrywki i grania w gry takie jak Roblox, Minecraft czy Toca Boca na większym monitorze na pewno sprawiłoby radość :)

Naszym zadaniem jako wolontariuszy jest zawsze przedstawienie wszystkich kategorii dla Marzycieli. Dzięki temu podczas takiego wywiadu, często nasi bohaterowie zmieniają zdanie. Tak było i w tym przypadku. Gdy już wymieniliśmy wszystkie kategorie, a poznając Amelkę i jej zainteresowania mogliśmy wywnioskować, że tych marzeń jest kilka. Przede wszystkim komputer, następnie zostanie na 1 dzień kosmetyczką, w końcu to jej wymarzony zawód. Podróż w ciepłe kraje lub do Paryża także sprawiłoby jej wielką przyjemność.

Jednak kiedy zadaliśmy pytanie o czym najbardziej marzy, tak prosto z serca, co właśnie teraz sprawiłoby jej największą radość Amelka odpowiedziała, że bardzo chciałaby się spotkać ze swoją idolką Julią Żugaj, z którą ma dużo wspólnego oraz kolekcjonuje jej wszystkie gadżety. Spędzenie czasu ze swoim idolem da jej najwięcej endorfin tak potrzebnych na co dzień! Na pewno taki dzień zapamięta na długo.

Pozwólmy, żeby marzenie Amelki udało się nam jak najszybciej spełnić!

 

Relacja: Karolina

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Aleksandra Sadza

email: ola08072002@gmail.com

tel: +48

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Amelka - o. Rzeszów - Spotkanie z Julią Żugaj

Amelka wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkanie z Julią Żugaj marzyciela Amelka.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN