Moim marzeniem jest:

Komputer stacjonarny

Jakub, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-12

W jeden ze styczniowych dni wybrałyśmy się na spotkanie z naszym nowym Marzycielem. Choć mroźna i zimowa pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu, to z wielką przyjemnością udaliśmy się na spotkanie z nim i jego mamą. Jak się okazało Kuba to przesympatyczny 16-latek o niezwykle optymistycznym podejściu do życia.

W trakcie spotkania okazało się, że mamy przyjemność rozmawiać z pasjonatem królowej nauk i umysłem ścisłym – ulubionym przedmiotem Kuby w szkole jest bowiem matematyka.  Natomiast gdy chodzi o ulubioną formę spędzania wolnego czasu to serce naszego Marzyciela skradły gry komputerowe, które Kuba uwielbia. Nic zatem dziwnego, że to z nimi jest związane największe marzenie chłopaka – czyli komputer stacjonarny.

Okazało się, że Jakub uczęszcza do szkoły lotniczej. Nie da się ukryć, ze ten chłopak mierzy na prawdę wysoko, dosłownie i w przenośni. Wymarzony komputer będzie się nadawał zarówno do nauki zdalnej jak również przy grach komputerowych nowej generacji.

Zabieramy się zatem do pracy w nadziei, że jak najszybciej uda się nam wspólnymi siłami spełnić marzenie Kuby! Wierzymy, że z Państwa pomocą sprawimy, że już wkrótce nasz Marzyciel  będzie mógł stać się szczęśliwym posiadaczem wydajnego i profesjonalnego sprzętu do grania w ulubione gry, który dostarczy mu niesamowitych wrażeń i ogrom radości.

 

spełnienie marzenia

2024-05-09

W czwartkowe popołudnie połączyliśmy się online z naszym Marzycielem Jakubem. Wymarzony komputer chłopca został dostarczony już wcześniej do jego domu przez kuriera. W czasie rozmowy Kuba poinformował nas, że komputer spełnia wszystkie wymagania i parametry o jakich nam wcześniej wspominał i podziękował za spełnienie marzenia.

Dla Kuby ten komputer to nie tylko nowe urządzenie elektroniczne. To otwarcie drzwi do świata pełnego możliwości, gdzie będzie mógł cieszyć się grami, odkrywać nowe aplikacje i eksplorować fascynujące światy wirtualne. Ale to także narzędzie, które pozwoli mu rozwijać jego pasje i zainteresowania.

Kubo, było nam bardzo miło Ciebie poznać. Miej zawsze tak pozytywne nastawienie do życia jak dotychczas. Z całego serca życzymy Ci kolejnych wspaniałych marzeń, bo to one nadają życiu sens.

Marzenie Jakuba o komputerze nie spełniłoby się, gdyby nie 1,5% podatku przekazany na rzecz naszej Fundacji. Z tego miejsca składamy ogromne podziękowania za okazane dobre serce wszystkim, którzy w swojej deklaracji wskazali Fundację Mam Marzenie. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka, które choć na chwilę może zapomnieć o swojej chorobie i uwierzyć w siłę marzeń.