Moim marzeniem jest:

Drewniany domek ze zjeżdżalnią i lunetą

Aleksander, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-26

Za nami kolejne pierwsze spotkanie z nowym Marzycielem. Tym razem mieliśmy niewątpliwą przyjemność poznać wspaniałego Aleksandra. Z początku lekko onieśmielony już po chwili z uśmiechem na twarzy opowiadał nam o sobie, swojej rodzinie oraz czworonożnych domownikach. Na koniec spotkania, na totalnym luzie, pochwalił się pokaźną kolekcją swoich ulubionych pluszaków.

Widok Olka w morzu maskotek bardzo nas wzruszył, ale i rozbawił. Nasz mały Marzyciel, wybierając kolejne NAJULUBIEŃSZE zabawki z zachwytem nam je prezentował. Czule tulił, demonstrował co potrafią i opowiadał jak super się nimi bawić. I tak między innymi poznaliśmy NAJULUBIEŃSZEGO chomika, który powtarza wszystko co usłyszy. Dlatego trzeba się mieć na baczności co się przy nim mówi. Szczególną uwagę Olek poświęcił też ogromnej gęsi, oczywiście NAJULUBIEŃSZEJ :). Gęś tę otrzymał od ukochanej siostry Leny. Przy okazji nasz Marzyciel zdradził nam, że ulubioną zabawą Jego i Leny jest budowanie Bazy. Aby stworzyć Bazę niezbędne są koce, krzesła oraz nieograniczone pokłady wyobraźni. W Bazie wszystko jest możliwe i nigdy nie jest tam nudno.

Olek jest też wielkim fanem klocków lego. Uwielbia składać z nich … wszystko w zasadzie. Pochwalił się nam swoim najnowszym dziełem - profesjonalną myjnią samochodową. Fantastyczna budowla! Brawo Olku! 

Były też opowieści o, a jakże  ULUBIONYCH zwierzątkach. Do rodziny należą dwie kotki - Andżelika i Kicia, kocur Andrzej oraz owczarek podhalański Bella. Nasz Marzyciel lubi spędzać z nimi czas w ogrodzie. 

Nadszedł moment by rozstrzygnąć kluczową kwestię tego spotkania. Aleksander, zapytany czy wie, dlaczego Go odwiedziliśmy, uśmiechnął się rozbrajająco, prezentując jednocześnie własnoręcznie wykonany projekt swojego marzenia: domek na drzewie ze zjeżdżalnią i lunetą do obserwowania wszystkiego. Olek szczegółowo nam objaśnił, że domek ma być drewniany i duży. Duży na pięć osób. Bo jego rodzina to pięć osób: tata, mama, Igor, Lena no i On sam. Ale jeszcze przecież są Andrzej, Andżelika, Kicia i Bella. Tylko czy Bella da radę wejść po schodach do domku? Oto jest pytanie!?

Olku, już się nie możemy doczekać, aby spełnić Twoje piękne marzenie. Dołożymy wszelkich starań, aby stało się to jak najprędzej. Poza tym wszyscy jesteśmy ciekawi, czy Bella da radę tym schodom? :)

Relacja: Anna K., Oliwia S.

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Anna Książek

email: anna.ksiazek@mammarzenie.org

tel: +48 669 423 800

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Aleksander - o. Lublin - Drewniany domek ze zjeżdżalnią i lunetą

Aleksander wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Drewniany domek ze zjeżdżalnią i lunetą marzyciela Aleksander.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN