Moim marzeniem jest:

Aranżacja pokoju

Wiktoria, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-24

W zimne styczniowe popołudnie, pełni entuzjazmu i ciekawości, odwiedziliśmy Wiktorię, naszą nową Marzycielkę, w jej rodzinnym domu. Przyjęła nas z otwartymi ramionami, razem z jej mamą.

Podczas naszej wizyty, byliśmy pod ogromnym wrażeniem kreatywności Wiktorii, która uwielbia malować, a pierwsze co zobaczyliśmy w jej pokoju to sztaluga i kilka gotowych obrazów.

Wiktoria zdradziła nam kilka swoich marzeń, najpierw wspomniała o swoim ulubionym filmie, którym okazał się Harry Potter. Następnie rozmawialiśmy o jej podróżach na Słowację i chęci zobaczenia Azji, a w szczególności Japonii.

Jednak największym marzeniem Wiktorii okazała się aranżacja pokoju według pomysłu naszej marzycielki. Wiktoria ma wiele pomysłów jak urządzić swój wymarzony pokój, wie dokładnie w jakim stylu wszystko ma być urządzone, co tylko podkreśla jej artystyczną duszę.

Ta wizyta była dla nas niezwykle inspirująca i przypomniała nam po raz kolejny, jak wielką radość przynosi pomoc w realizacji marzeń młodych ludzi. My już nie możemy się doczekać, żeby pomóc w spełnieniu tego marzenia i znów zobaczyć uśmiech na jej twarzy.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Grzegorz Fatyga

email: katowice@mammarzenie.org

tel: +48 512 133 218

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Wiktoria - o. Katowice - Aranżacja pokoju

Wiktoria wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Aranżacja pokoju marzyciela Wiktoria.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN