Moim marzeniem jest:

Wyjazd na Zakyntos

Marlena, 18 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Szczecin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-10

W nowym roku ruszyliśmy z nową siłą, aby spełniać marzenia naszych marzycieli. Tym razem spotkaliśmy się z Marleną za pośrednictwem komunikatora internetowego - Google Meets.

Marlena opowiedziała nam parę słów o sobie. To 18-letnia dziewczyna studiująca zarządzanie w przedsiębiorstwie na Uniwersytecie WSB Merito. Jest bardzo komunikatywna, ambitna, radosna i pełna życia. Uwielbia próbować nowych rzeczy, zwiedzać nowe miejsca i poznawać nowe kultury.

Marlena marzy o podróży na wyspę Zakynthos z przyjaciółką. Chciałaby zobaczyć niesamowite plaże o białym piasku, turkusowe wody, które są prawdziwą oazą spokoju oraz zachody słońca zapierające dech w piersiach. Pomimo swojego stanu zdrowia, dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół i fundacji, Marlena ma nadzieję, że jej marzenie się spełni.

Podróż na Zakynthos dla Marleny jest nie tylko ucieczką od choroby, ale także szansą na zanurzenie się w pięknie natury i czerpanie pozytywnych emocji. Chciałaby podzielić te chwile ze swoją przyjaciółką, aby razem z nią cieszyć się tym wyjątkowym doświadczeniem.

Ta podróż jest dla Marleny i jej przyjaciółki nie tylko okazją do tworzenia wspomnień, ale także momentem, który da jej siłę i inspirację do walki z chorobą. Wydarzeniem, które pokazuje, że warto walczyć o swoje marzenia i cele, nawet w najtrudniejszych chwilach życia.

Wsparcie Marleny i jej najbliższych w spełnieniu tego marzenia jest niezwykle ważne. Każda pomoc przyczyni się do uczynienia tej podróży jeszcze bardziej niezapomnianą i radosną. Dołącz do naszej misji i razem sprawmy, że Zakynthos stanie się miejscem, gdzie marzenia się spełniają, a nadzieja kwitnie jak najpiękniejszy kwiat.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Marlena - o. Szczecin - Wyjazd na Zakyntos

Marlena wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd na Zakyntos marzyciela Marlena.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN