Moim marzeniem jest:

iPad Pro 11’’ 4. generacji z rysikiem

Julia, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-08

W czwartkowe popołudnie miałyśmy przyjemność połączyć się online z naszą niezwykle energiczną Marzycielką, Julką. Był to dzień Jej urodzin, co tylko spotęgowało wyjątkowość tego spotkania. Od samego początku Marzycielka wypełniła nas pozytywną energią i entuzjazmem do rozmowy. Nie mogłyśmy wyjść z podziwu, gdy Julka opowiadała nam o swojej pasji do gimnastyki artystycznej. Słuchając jej opowieści, można było wyczuć ogromne zaangażowanie i miłość do tego sportu. Julka trenuje już od 6 lat i wraz ze swoim zespołem ma na koncie wiele sukcesów, takich jak wygrane w mistrzostwach Polski i Europy, co zrobiło na nas ogromne wrażenie. Marzycielka z dumą podzieliła się z nami swoimi osiągnięciami, pokazując zdobyte z zespołem złote medale. Wielką przyjemnością było obserwowanie Jej promiennej twarzy podczas opowiadania o tych chwilach.

Podczas rozmowy na ekranie pojawiał się także młodszy brat Julki, który wnosił uśmiech na twarz naszej Marzycielki. Julka z radością przedstawiła nam również swojego wiernego przyjaciela maltańczyka, który sprawiał, że atmosfera spotkania stawała się jeszcze bardziej serdeczna.

Na końcu Julka podzieliła się z nami kolejnym uwielbianym przez siebie zajęciem, jakim jest malowanie. Nie dziwi więc, że Jej marzeniem jest otrzymanie tabletu z rysikiem, na którym będzie mogła do woli eksperymentować ze szkicami. Jej twórcze zacięcie i chęć rozwijania się w różnych dziedzinach sztuki są niezwykle inspirujące.

 

spełnienie marzenia

2024-03-20

Spotkanie z naszą Marzycielką Julką, której marzeniem było dostanie iPada, było niezwykle poruszające i pełne emocji. Julka jest niesamowitą dziewczynką, nosi w sobie nie tylko radość i siłę walki, ale również ogromną determinację i pasję do twórczego wyrażania siebie poprzez taniec, gimnastykę i inne formy artystyczne, jak rysowanie. Julka zechciała sama opowiedzieć o naszym spotkaniu, podczas którego mogliśmy w końcu spełnić Jej marzenie:

“20 marca był dla mnie dniem pełnym wrażeń. W oczekiwaniu na stresujące dla mnie badanie, panie z Fundacji rozluźniły atmosferę. Gdy wręczano mi wymarzony prezent, poczułam wielką radość i zupełnie zapomniałam o stresie. Nasze długie oczekiwanie przed gabinetem zostało umilone przez panie Wolontariuszki, które także rozdawały pluszaki innym małym pacjentom. Atmosfera była wspaniała patrząc na zadowolenie obdarowywanych niespodziankami. Może kiedyś też będę po stronie wolontariuszki. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspaniały prezent, z którym w ostatnich dniach nie mogę się w ogóle rozstać.”

Julko, to my dziękujemy że mogliśmy Cię poznać i móc spełnić Twoje marzenie. Trzymamy mocno za Ciebie kciuki, byś w znakomitym zdrowiu z nieustającym zapałem, mogła dalej rozwijać swoje umiejętności i realizować pasje oraz spędzać czas na działaniach, które dają Ci tak wielką radość, satysfakcję i poczucie spełnienia.