Moim marzeniem jest:

Samsung Galaxy S24

Jakub, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-11

11-stego lutego mieliśmy okazję spotkać się z naszym nowym Marzycielem - Jakubem. Jego rodzice i młodsza siostra wyraźnie ucieszyli się na nasz przyjazd. Nastolatek okazał się być optymistą o wielu talentach. Byliśmy pod wrażeniem różnorodności jego zainteresowań i umiejętności. Chłopiec jest bardzo skromny, ale jego mama chętnie mówiła nam o jego osiągnięciach i uzdolnieniach. Jakub jest bardzo uśmiechniętym nastolatkiem. Ludzie, których spotyka, często mówią o nim, że zaraża swoich uśmiechem, poprawiając humor innym dzieciom na oddziale. Kiedy jego noga była w gipsie, dużo czasu spędzał na spacerowaniu po korytarzu. Lekarze mówią, że jest wzorowym pacjentem, wartym naśladowania. Potwierdza to, jak aktywną osobą jest Jakub. Kiedy zapytaliśmy Jakuba o jego zainteresowania, zaczął z entuzjazmem opowiadać o swojej przygodzie ze sportem karate. Jego rodzice pokazali nam puchary i medale, które otrzymywał w wielu konkursach. Uprawiał ten sport przez osiem lat i mimo młodego wieku, posiada już żółty pas. Jakub ma również niesamowity talent muzyczny. Uwielbia grać na perkusji i na egzotycznym instrumencie perkusyjnym, jakim jest cajon - prostopadłościenna skrzynia, wewnątrz której znajdują się rozciągnięte struny. Jest samoukiem - posiada świetny słuch, i po samym odsłuchaniu utworu potrafi nauczyć się go bez żadnych problemów! Jakub obecnie uczy się zdalnie, jest w technikum budowlanym. Okazało się, że ma również predyspozycje plastyczne. Interesuje się architekturą i w tą stronę chciałby dalej się rozwijać. Szczególne zainteresowanie wzbudziła w nim architektura wnętrz. Opowiedział nam jak sam zaprojektował meble w swoim pokoju. Chłopiec lubi też majsterkować. Często pomaga swojemu tacie w remontach i innych naprawach.

W końcu rozmowę skierowaliśmy na najważniejszy punkt spotkania - wybór marzenia.Rozmawialiśmy o różnych pomysłach i ostatecznie Jakub powiedział nam, że marzy o nowym telefonie: Samsungu S24, który umożliwiłby Kubie pracę z wbudowanymi narzędziami wykorzystującymi sztuczną inteligencję. Chłopiec bardzo interesuje się tą technologią, a ponadto telefon ułatwiłby mu pozyskiwanie informacji ze świata i kontaktowanie się ze swoimi przyjaciółmi. Urządzenie pozwoliłoby mu również korzystać z programów dla architektów dostępnych w wersji mobilnej.


Spotkanie z Jakubem było niesamowicie interesującym przeżyciem. Trudno znaleźć większego optymistę niż on. Bardzo chcielibyśmy spełnić jego marzenie, żeby mógł uśmiechać się jeszcze częściej.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Aneta Bendarowicz

email: aneta.bendarowicz@onet.pl

tel: +48 510 115 981

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Jakub - o. Warszawa - Samsung Galaxy S24

Jakub wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Samsung Galaxy S24 marzyciela Jakub.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN