Moim marzeniem jest:

Zestawy klocków lego Minecraft

Yehor, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-18

Nasi wolontariusze dalej w akcji! 18 lutego wybrali się w odwiedziny do Centrum Zdrowia Dziecka aby spotkać się z kolejnym Marzycielem Jehorem-sympatycznym i pełnym pasji chłopcem który pochodzi ze wschodniej części Ukrainy. Już na wejściu przywitał nas z uśmiechem na ustach. Całe spotkanie odbyło się w atmosferze radości i wzruszenia. Od momentu wejścia do pokoju w którym chłopiec razem z mamą odrabiali lekcje, jak się później okazało zadane w dwóch szkołach, polskiej i ukraińskiej. Jehor początkowo nieśmiało wspominał o swoich marzeniach, myśląc o komputerze bądź telefonie na którym mógłby oglądać bajki a jego ulubioną jest Minecraft. Jednak nasi wolontariusze  nie zauważyli tego żaru w oczach o który zawsze walczymy.
Dopytywaliśmy więc o wszystko co mogłoby dać,przynieść mu największą radość. Jehor bez chwili zastanowienia odpowiedział,,Minecraft" Tak poznaliśmy marzenie chłopca, którego serce pomogło nam już je sprecyzować, wspominał bowiem później o swoich ulubionych kolekcjach lego minecraft, zwłaszcza tych przedstawiających magiczne smoki, portale i postaci. Część z podobnych zestawów chłopiec zaczął już kolekcjonować wcześniej. Ale w tym już nasza głowa by spełnić jego prawdziwe marzenie, a tym zdecydowanie są klocki typu Minecraft.

A nam wolontariuszom  pozostaje już tylko uzupełnić kolekcje małego Marzyciela i dać upust jego kreatywności. Jesteśmy pewni, że to właśnie te klocki są jego największym marzeniem. Zabieramy się za pracę by zorganizować całą akcję w najszybszym możliwym terminie!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Michał Godlewski

email: michal.godlewski@mammarzenie.org

tel: +48 503 851 401

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Yehor - o. Warszawa - Zestawy klocków lego Minecraft

Yehor wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.