Moim marzeniem jest:

Pojechać do Disneylandu

Hanna, 10 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Kielce

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-13

We wtorkowe popołudnie poznaliśmy na wideorozmowie niesamowitą Marzycielkę – 10-letnią Hanię. Dziewczynka jest wyjątkową i pełną talentów osobą. Uwielbia śpiewać; jej ulubioną piosenkarką jest Cleo, którą miała okazję poznać na żywo. Hania rozwija swoją pasję, będąc członkinią scholi. Do jej artystycznych uzdolnień należy także malowanie. W wolnych chwilach Hania często układa klocki Lego – jest ich pasjonatką. Podczas rozmowy z dziewczynką i jej najbliższymi uśmiech ciągle gościł na naszych twarzach. Rodzina Hani jest idealnym wzorem do naśladowania – pełna miłości, ciepła, wdzięczności i wiary. Dziewczynka z chęcią opowiedziała nam o swoich pasjach, a my chcieliśmy słuchać jej bez końca. Hania to naprawdę wyjątkowa osoba, w której towarzystwie nie można się nudzić. Do jednych z jej największych marzeń należy podróż do magicznego świata Disneylandu.

Haniu, dziękujemy Ci za to wspaniałe spotkanie i obiecujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twoje marzenie jak najszybciej się spełniło. Mamy szczerą w sercu nadzieję, iż rzeczywistość marzeń jak najszybciej dojdzie do skutku – a żeby tak się stało, potrzebna nam będzie ludzka dobroć i zainteresowanie.

W imieniu Fundacji Mam Marzenie dziękujemy za każdą pomoc oraz każdy wkład pieniężny, który umożliwia nam realizację Marzeń naszych podopiecznych. Dzięki Wam świat staje się lepszym miejscem – miejscem, w którym warto marzyć.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Mateusz Odrobina

email: matodro@gmail.com

tel: +48882166780

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Hanna - o. Kielce - Pojechać do Disneylandu

Hanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Pojechać do Disneylandu marzyciela Hanna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN