Moim marzeniem jest:

Iphone 13 Pro 128 gb

Mateusz, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-29

Czwartkowe popołudnie było kolejnym wyjątkowym dniem w naszej działalności. Mieliśmy niezwykłą przyjemność poznać naszego nowego Marzyciela - Mateusza. Chociaż do miejsca, w którym leczony jest Mateusz, przyjechaliśmy w środku tygodnia i to o dość późnej godzinie, młody Marzyciel nie wykazywał oznak zmęczenia. Przeciwnie, powitał nas, siedząc na łóżku z ekscytacją i wyraźne zadowolony z naszego przybycia. Rozmowa z Mateuszem i jego mamą była zajmująca. Dowiedzieliśmy się, że chłopiec, chociaż tęskni za szkołą, to doskonale organizuje sobie czas w szpitalu. Ma tutaj zgraną paczkę kolegów i koleżanek, wiele okazji do wspólnej zabawy, a także nauki - Marzyciel jest bowiem aktywnym uczestnikiem lekcji prowadzonych przez szpital. Wyjątkowo interesujący był fakt, że Mateusz uwielbia przedmioty biologiczno-chemiczne, a w przyszłości chciałby pomagać innym ludziom zostając lekarzem.

Kolejnym ciekawym faktem było zainteresowanie elektroniką. Związane z tym jest jego największe marzenie jakim jest otrzymanie Iphona 15 Pro Max w białym kolorze. Mateusz nie ukrywa, że potrzebuje go, aby nadążać za internetowymi trendami, mediami społecznościowymi i ulubionymi treściami - jak każde dziecko w jego wieku. W trakcie spotkania jasnym stało się, że chłopiec potrzebuje właśnie młodzieżowych aktywności, okazji do zabaw, normalności. Jest przy tym przesympatycznym, choć spokojnym i nieco nieśmiałym młodym człowiekiem. Jednak, sądząc po opowieściach jego mamy i kolegi z sali - ta nieśmiałość prawdopodobnie była tylko pozorna.
Wierzymy, że spełnienie marzenia Mateusza da mu radość, której bardzo potrzebuje. Jesteśmy zmotywowani, aby zdobyć jego wymarzony telefon i mamy wielką nadzieję, że uda się to zrobić jak najszybciej!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Tomasz Rudnicki

email: tomek.rudnicki5@wp.pl

tel: +48 507 414 863

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Mateusz - o. Warszawa - Iphone 13 Pro 128 gb

Mateusz wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Iphone 13 Pro 128 gb marzyciela Mateusz.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN