Moim marzeniem jest:

Komputer stacjonarny

Maksymilian, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Opole

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Pani Agnieszka Szajter

pierwsze spotkanie

2024-03-15

Wulkan energii - to idealne określenie dla naszego pięcioletniego Marzyciela Maksa. To ile ten chłopczyk ma w sobie pasji jest wprost nieprawdopodobne! Podczas naszego spotkania zaprezentował profesjonalny trening bokserski i dał niezwykły koncert, w którym mieliśmy możliwość usłyszeć m. in. hitowe wykonanie Feliz navidad. Chłopiec zapoznał nas ze swoimi ulubionymi postaciami bajkowymi wśród których króluje Marshall z Psiego Patrolu. Mogliśmy także podziwiać jego kolekcję pojazdów - Maks jest fanem motocykli, ale lubi też auta, w szczególności BMW. Dowiedzieliśmy się, że chłopczyk potrafi już jeździć rowerem bez podpórek i poznaliśmy tajniki jego ulubionych gier. Tego fantastycznego wieczoru poznaliśmy niezwykłego chłopca i jego wspaniałą rodzinę. Mieliśmy zaszczyt oglądnąć pokaz tańca w wykonaniu Marzyciela i jego siostry Mai. Wśród tylu atrakcji i wesołych opowieści o rodzinnych przygodach Maksa mieliśmy też okazję porozmawiać o jego największym marzeniu - komputerze stacjonarnym! Iskierki w oczach Marzyciela, kiedy mówił o swoim wyśnionym sprzęcie świeciły na odległość! Maksiu zrobimy wszystko by spełnić Twoje marzenie!

Każdego kto chce pomóc w spełnieniu marzenia Maksa zapraszamy do wpłaty dowolnej kwoty za pomocą przycisków poniżej.

spełnienie marzenia

2024-05-15

W słoneczne popołudnie udało nam się spotkać z Maksem - 5 letnim bohaterem i fanem Psiego Patrolu. Na spełnienie marzenia, którym był komputer stacjonarny wybraliśmy się w doborowej ekipie, w której nie mogło zabraknąć Marshalla, czyli ulubionej postaci kreskówkowych psich przygód.

Na widok gości i pudeł, które ze sobą przynieśli, Maks rozpromienił się, a na jego twarzy pojawił się jeszcze większy uśmiech. Chłopiec był zachwycony prezentami! Cały sprzęt wywarł na nim ogromne wrażenie, a dołączone do zestawu słuchawki tak przypadły mu do gustu, że nawet na chwilę nie chciał ich ściągnąć. Podczas tego spotkania mogliśmy oglądać niesamowitą radość Maksa, która w połączeniu z jego niewyczerpaną energią naładowała wszystkich cudownym nastrojem. Wspaniałym zwieńczeniem spotkania był mini pokaz taneczny w wykonaniu naszego Marzyciela i jego bajkowego kompana.

Pani Agnieszko, ogromnie dziękujemy za Pani dobroć i hojne serce za sprawą których spełniło się marzenie Maksa.

Maksiu, realizuj swoje wszystkie marzenia z takim zapałem jak dotychczas, pamiętaj, że one mają wielką moc.Dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i uczestniczyć w tym radosnym wydarzeniu.