Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Disneylandu

Zuzanna, 9 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-03-21

W czwartkowe popołudnie wybrałyśmy się na poznanie 9-letniej Zuzi, która od progu powitała nas uśmiechem od ucha do ucha. Poznałyśmy też rodzinę - rodziców i młodszego brata, wszyscy bardzo ciepło przyjęli nas w swoim domu. Zaczęło się od wręczenia lodołamacza - zestawu do samodzielnego ozdabiania świec, ponieważ Zuzia lubi wszelakie prace plastyczno-manualne. Dla niej w szkole mogłaby istnieć tylko plastyka i matematyka, polski i angielski może się schować. Zobaczyłyśmy już próbkę talentu Zuzi, ponieważ dostałyśmy od niej piękną laurkę.

Zaraz potem przeszłyśmy do rozmowy o marzeniu, ponieważ już przez telefon dowiedziałyśmy się, że od dawna jest w głowie Zuzi te jedno konkretne marzenie i kropka. Nie było więc nawet mowy o alternatywnej opcji i może dobrze, bo marzenie Zuzi jest piękne - chciałaby pojechać do Disneylandu, przejechać się karuzelami i poznać wszystkie postacie Disneya.

Zuzia ma przepiękne długie włosy i ogromną kolekcję opasek na głowę, na każdą okazję, ale do Disneylandu założy oczywiście te z Myszką Minnie. Umówiłyśmy się z nią, że dobierze do nich strój, wymyśli, które księżniczki i postacie chciałaby zobaczyć najbardziej i co pewnie będzie kosztowało najwięcej wysiłku - poduczy się jednak trochę angielskiego, żeby móc chwilę sobie porozmawiać z Myszką Miki. My w międzyczasie zrobimy wszystko, żeby jak najszybciej spełnić jej wspaniałe marzenie.

Jeżeli chcesz pomóc nam w tym spełnieniu, prosimy o kontakt z Fundacją Mam Marzenie.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Małgorzata Bugajska

email: trojmiasto@mammarzenie.org

tel: +48 606 665 692

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzanna - o. Trójmiasto - Wyjazd do Disneylandu

Zuzanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Disneylandu marzyciela Zuzanna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN