Moim marzeniem jest:

Włoska wycieczka po Rzymie, Wenecji, Weronie i relaks na plaży

Lila, 17 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-03-24

W niedzielne popołudniu wybraliśmy się w okolice Złocieńca, aby odwiedzić naszą nową Marzycielkę, Lilianę. Przywitali nasz rodzice wraz z Lilianą oraz ich psiakiem, który zaczął radośnie skakać na nas, zostawiając pamiątki na naszych spodniach w postaci śladów jego łap. Zostaliśmy ugoszczeni herbatą oraz ciastem, które przygotowała sama Liliana, a które niektórzy z nas zjedli w liczbie większej, niż jeden kawałek, bo było tak pyszne!

Liliana to bardzo pogodna i rozmowna nastolatka, która interesuje się makijażem i dlatego na przywitanie otrzymała od nas mały podarek w postaci kosmetyków, które pomogą jej rozwijać jedną z pasji. Bo to nie jedyne zainteresowanie Liliany. Oprócz pieczenia i makijażu, Liliana bardzo lubi zwierzęta i chciałaby wrócić do jazdy konnej. Ku przerażeniu mamy, fascynuje ją również jazda quadami oraz motocykle. Lubi trenować i nawet w chorobie stara się trzymać formę i w miarę możliwości ćwiczyć pod okiem specjalisty. W przyszłości marzy jej się otwarcie własnej kawiarni, gdzie mogłaby łączyć pasję do pieczenia z pomocą bezdomnym psiakom, by ułatwiać ich adopcję do dobrych domów. Kolejnym jej zainteresowaniem są podróże i tu ukrywał się cel naszej wizyty, bo po omówieniu wszystkich kategorii marzeń, Lila niemal natychmiast powiedziała, że chciałaby wybrać się z siostrą, z którą ma bardzo bliski kontakt do Włoch i zobaczyć Rzym, Wenecję i Weronę oraz spędzić trochę czasu na włoskiej plaży.

Po dopełnieniu formalności, z trudem wstaliśmy zza stołu, aby wybrać się w podróż powrotną do Szczecina.

Liliano, bardzo miło było Cię poznać i odkryć Twoje wspaniałe marzenie! To będzie dla nas wielka przyjemność, by móc je móc je spełnić, byś przekonała się, że marzenia się spełniają!    

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Przemysław Puzoń

email: przemyslaw.puzon@mammarzenie.org

tel: +48 664601746

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Lila - o. Szczecin - Włoska wycieczka po Rzymie, Wenecji, Weronie i relaks na plaży

Lila wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Włoska wycieczka po Rzymie, Wenecji, Weronie i relaks na plaży marzyciela Lila.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN