Moim marzeniem jest:

Przejazd po torze wyścigowym w Nurburgring

Mikołaj, 17 lat

Kategoria: inne

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-05-17

Podczas spotkania z Mikołajem, 17-letnim pasjonatem sportu i uczniem technikum managerskiego SOKRATES, miałyśmy okazję bliżej poznać jego niezwykłą osobowość i pełne determinacji podejście do życia. Mikołaj trenuje podnoszenie ciężarów w klubie Zawisza i właśnie przygotowywał się do wyjazdu na zawody Bursztynowej sztangi na Kaszuby, kiedy odwiedziłyśmy go razem z Magdą. Jego przygoda ze sportem rozpoczęła się od pływania rehabilitacyjnego, jednak cztery lata temu jego trener zasugerował zmianę dyscypliny na ciężary. Od tego momentu, z niezmiennym zaangażowaniem, poświęca trzy dni w tygodniu na treningi. Mikołaj nie tylko nigdy nie narzeka, ale wręcz kocha to, co robi, co doskonale oddaje jego motto: ;SPORT JEST DLA KAŻDEGO, TRZEBA IŚĆ DO PRZODU.

Mikołaj to nie tylko sportowiec, ale również miłośnik gier komputerowych i
koszykówki, w którą gra w klubie przy Astorii. Pasjonuje się także żużlem, a jego największym marzeniem jest przejazd po torze wyścigowym w niemieckiej miejscowości Nurburgring jako pasażer w samochodzie prowadzonym przez wykwalifikowanego kierowcę. Mikołaj również już ma wymarzone samochody, a są to : Golf R 7.5, BMW M3, BMW M4 lub BMW M8.

Podczas naszej rozmowy z Mikołajem, byłyśmy pod wrażeniem jego pasji i niezłomności. Wszystko, co usłyszałyśmy i zobaczyłyśmy, świadczy o tym, że Mikołaj jest chłopakiem z ikrą, który nie boi się wyzwań, kocha adrenalinę i nigdy się nie poddaje. Jego postawa i determinacja czynią go doskonałym wzorem do naśladowania dla każdego nastolatka.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Mikołaj - o. Bydgoszcz - Przejazd po torze wyścigowym w Nurburgring

Mikołaj wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Przejazd po torze wyścigowym w Nurburgring marzyciela Mikołaj.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN